Level R na świąteczny weekend

Strona głównaLevel R na świąteczny weekend
22.04.2011 18:42
Redakcja
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Level R - ekscytujące, multiplayerowe wyścigi online dające możliwość współzawodnictwa z graczami z całego świata.

Darmowa rejestracja na stronie projektu umożliwia pierwsze zalogowanie się do gry i rozpoczęcie właściwej rozgrywki. W grze dostępne są 4 główne tryby wyścigów: Room list czyli lista pokoi, w których możemy spotkać znajomych, a później łączyć się z nimi w zespoły i cieszyć się wspólną zabawą z nimi, następnie Auto-join, gdzie zostajemy przerzucani do losowo wybranego pokoju, Quick race skąd trafiamy błyskawicznie do konkretnego wyścigu, w którym rywalizacja tym razem odbywa się z komputerowymi zawodnikami oraz Single race, w którym można ćwiczyć samemu w dowolnym trybie gry, na dowolnym torze i przez nieograniczony czas. Można również przeglądać i przechodzić różnego rodzaju misje.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów? //Grę rozpoczynamy z poziomu początkującego, po to by z każdym wyścigiem nabierać coraz większego doświadczenia. Wraz z nim powiększamy swój dorobek punktowy w postaci specjalnych jednostek będących czymś w rodzaju wirtualnej gotówki, dzięki której otrzymujemy możliwość odpowiedniego spersonalizowania i podniesienia standardu swojego bolidu co zwiększa z kolei nasze szanse na lepszą lokatę i ogólny ranking z każdym następnym rajdem.

Level R to bez wątpienia pozycja zasługująca na szczególną uwagę. Znajdziemy w niej praktycznie wszystko to czego doświadczamy w płatnych tytułach, realistyczna fizyka jazdy, również przy dużych prędkościach, doskonała grafika 3D wraz z przyzwoitym odwzorowaniem warunków pogodowych oraz pór w jakich odbywają się zawody, bogate możliwości rozbudowywania i tuningu własnych maszyn, ponadto kilkadziesiąt dostępnych modeli samochodów i to wielu licencjonowanych marek.

Te wszystkie cechy oraz dynamizm gry, a także znakomita oprawa graficzna jak i dźwiękowa Level R sprawiają, że fani gatunku z pewnością poczują się usatysfakcjonowani.

Grę Level R można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Wyścigi

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje Parasite Eve na PSP, czyli The 3rd Birthday oraz wyścigów Shift 2 Unleashed. W zapowiedziach przyglądamy się zaś bliżej szalonemu projektowi Asura's Wrath, komputerowej Twierdzy 3, a także drugiej części The Darkness.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
R-Chain na weekend
R-Chain na weekend
Rafał Szramowiat
Blockfall na weekend
Blockfall na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
ChargeRider na weekend
ChargeRider na weekend
Rafał Szramowiat
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (32)