LG G Flex — największy konkurent Galaxy Round

LG G Flex — największy konkurent Galaxy Round

14.10.2013 10:35, aktualizacja: 14.10.2013 11:54

Niedawno LG pochwalił się swoimi osiągnięciami w dziedzinie nowych baterii, specjalnie dla łukowatych urządzeń mobilnych, od dłuższego czasu oficjalnie mówi też o produkcji elastycznych ekranów. Wszystko po to, aby przegonić największego konkuretna — Samsunga — w wyścigu na najciekawszy smartfon. Jak będzie wyglądał bezpośredni konkurent Galaxy Round? W Sieci znalazły się rendery modelu G Flex.

Obraz

LG podszedł do kwestii wygięcia od innej strony, niż Samsung — tu będziemy mieć do czynienia ze zgięciem góra-dół. Model G Flex, jeśli wierzyć informatorom serwisu Engadget, będzie miał 6-calowy ekran. Pozostalych szczegółów specyfikacji jeszcze nie znamy, ale już sam ekran miłośników nowinek technologicznych skusi przynajmniej do bliższego przyjrzenia się temu modelowi, aby samodzielnie ocenić praktyczność tego rozwiązania i wrażenia wizualne.

Na rynku G Flex ma pojawić się w listopadzie, co oznacza, że jego premiera zbiegnie się w czasie z debiutem kolejnego Nexusa 5, również wyprodukowanego przez LG.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)