LG rozdaje użytkownikom swoich smartfonów muzykę w jakości Hi-Fi

LG rozdaje użytkownikom swoich smartfonów muzykę w jakości Hi-Fi

LG rozdaje użytkownikom swoich smartfonów muzykę w jakości Hi-Fi
Redakcja
13.08.2015 13:35

Firma LG przygotowała prezent dla posiadaczy smartfonów oznaczonych jej logo – użytkownicy mogą liczyć na bezpłatny dostęp do muzyki wysokiej jakości, a także spore zniżki na zakup muzyki w sklepie LG SmartWorld. Akcją jest objętych łącznie 70 krajów i choć w oficjalnym komunikacie nie znajdziemy Polski, najprawdopodobniej także będziemy mogli z akcji skorzystać.

350140771187517377

Oferta została przygotowana z myślą o posiadacz urządzeń z najwyższej półki – skorzystają z niej osoby używające smartfonów LG G4, G3, G Flex 2, a także nieco starszego G2. Na wszystkich z nich producent preinstaluje własny sklep LG SmartWorld. To właśnie w nim już w tym miesiącu znajdziemy dwa bezpłatne utwory w jakości Hi-Fi, co w tym przypadku ma oznaczać 24bit/192kHz.

Klienci co miesiąc otrzymają kolejne dwa utwory, co oczywiście nie jest liczbą zbyt dużą. Producent postara się ich jednak zachęcić do zakupu innych oferując 50% zniżki na zakup utworów dostępnych w jego sklepie. Wszystko to z zachowaniem wysokiej jakości. Teraz pozostaje jedynie kupić odpowiedni sprzęt nagłaśniający, aby usłyszeć różnicę między takimi utworami, a tymi dostępnymi w np. usługach do strumieniowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)