Licytuj koszulki i pomóż dzieciom!

Redakcja

02.01.2011 21:00, aktual.: 03.01.2011 03:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już niedługo XIX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co roku, w drugą niedzielę stycznia niemal wszyscy Polacy zwierają szeregi i wydłubują ze swych kieszeni tyle ile mogą aby wspomóc tę fantastyczną, unikalną na skalę światową, akcję. Również my chcielibyśmy dołożyć swą cegiełkę w imię pomocy dzieciom z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłych latach, nam w tym pomożecie :)

Dziś wystawiliśmy na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 15 "firmowych" koszulek portalu dobreprogramy. Zachęcamy Was do licytowania, wspólnie możemy pomóc. Na czytelników o wielkich sercach czekają unikalne koszulki w pięciu rozmiarach (S, M, L, XL i XXL) i trzech wzorach z naszej aktualnej "kolekcji". Wszystkie koszulki wykonane są z wysokogatunkowej bawełny, zostały wybarwione barwnikami odpornymi na spieranie oraz posiadają wysokiej jakości nadruk full color. Koszulki zostały zaprojektowane i uszyte specjalnie na potrzeby portalu dobreprogramy przez uznanych polskich producentów. Jak wyglądają w praktyce można zobaczyć oglądając zdjęcia z HotZlotu 2010.

Licytujemy od symbolicznej złotówki, wysyłkę do zwycięzców opłaca redakcja. W przypadku przekroczenia 250 zł w danej aukcji, do koszulki dołączymy smycz i pamiątkowy dyplom. Jedna z aukcji dotyczy koszulki z plecakiem na notebooka - w przypadku przekroczenia 500 zł w tej licytacji dołączymy dodatkowo drugą koszulkę w dowolnym wzorze/rozmiarze oraz gadżety partnerów portalu. Dochód ze sprzedaży zasili konto fundacji WOŚP. Aukcje potrwają do godz. 21:00, 9 stycznia 2011 roku - daty tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy do aukcji,niech koszulki staną się pretekstem do wsparcia chorych dzieciaków!Warto podkreślić, że poza aukcjami WOŚP, koszulek nie można nigdziekupić!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)