bEgLXVnp

LingvoSoft Dictionary English - Polish4.1.29

Strona głównaWindowsEdukacja i naukaSłowniki i translatoryLingvoSoft Dictionary English - Polish
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

LingvoSoft Dictionary English <-> Polish to dwukierunkowysłownik oferujący w swojej bazie ponad ponad 400 000 zwrotów orazwyrazów z angielskiego i naszego rodzimego języka.

bEgLXVnr

Poza samą opcjąsłownika program oferuje dodatkowo funkcję tłumaczenia prostychzdań za pomocą funkcji Tłumacz lub Tłumacz słowo w słowo. Mimo, żeLingvoSoft Dictionary pełni głównie funkcję słownika, autorzyzadbali również o dodanie do niego kilku ciekawych narzędzi w tymwarianty ciągów znaków, słownik synonimów i bazę informacji ojęzykach (niestety w angielskiej wersji językowej).

Wszystkiewyszukiwane wyrazy zapisywane są w historii programu, dzięki czemumożna bardzo szybko znaleźć ostatnio wpisywane frazy. Programdostępny jest w polskiej wersji językowej, ale jego obsługa nawetbez polskiego interfejsu nie powinna przysporzyć nikomu problemów.Niezarejestrowana kopia programu oferuje tylko 10% bazy danychsłownika.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
LingvoSoft Dictionary English - Polish 4.1.29wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
ProducentECTACO, Inc.
Liczba pobrań14 648
Data aktualizacji3 sty 2008
Rozmiar pliku3.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgLXVnW
bEgLXVon