LingvoSoft Dictionary English - Polish4.1.29

WindowsEdukacja i naukaSłowniki i translatoryLingvoSoft Dictionary English - Polish
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

LingvoSoft Dictionary English <-> Polish to dwukierunkowy słownik oferujący w swojej bazie ponad ponad 400 000 zwrotów oraz wyrazów z angielskiego i naszego rodzimego języka.

Poza samą opcją słownika program oferuje dodatkowo funkcję tłumaczenia prostych zdań za pomocą funkcji Tłumacz lub Tłumacz słowo w słowo. Mimo, że LingvoSoft Dictionary pełni głównie funkcję słownika, autorzy zadbali również o dodanie do niego kilku ciekawych narzędzi w tym warianty ciągów znaków, słownik synonimów i bazę informacji o językach (niestety w angielskiej wersji językowej).

Wszystkie wyszukiwane wyrazy zapisywane są w historii programu, dzięki czemu można bardzo szybko znaleźć ostatnio wpisywane frazy. Program dostępny jest w polskiej wersji językowej, ale jego obsługa nawet bez polskiego interfejsu nie powinna przysporzyć nikomu problemów. Niezarejestrowana kopia programu oferuje tylko 10% bazy danych słownika.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentECTACO, Inc.
Liczba pobrań14 704
Data aktualizacji3 sty 2008
Rozmiar pliku4.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Komentarze (8)