liteCam Game liteCam Game 5.5.0.3

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

liteCam Game to proste w obsłudze, darmowe narzędzie przeznaczone do nagrywania sekwencji wideo z gier bazujących na technologii DirectX/OpenGL.

Aplikacja poza bogatą funkcjonalnością charakteryzuje się również przejrzystym i dopracowanym interfejsem graficznym, w którym bez większych przeszkód odnajdą się początkujący użytkownicy, chcący nagrać swoje pierwsze filmiki z gier. liteCam Game pozwala tworzyć materiały wideo w jakości FullHD (1080p) i FPS na poziomie 60 klatek/sekundę. Dysponuje ono opcjami, pozwalającymi definiować dodatkowe źródło audio (np. mikrofon), format i jakość rejestrowanego dźwięku.

Nie zabrakło również obsługi bardzo popularnej obecnie technologii PIP. Pozwala ono równocześnie rejestrować i nakładać na siebie obraz z gry oraz kamerki internetowej. Dzięki niej użytkownik tworzyć może przy minimalnym wysiłku profesjonalne filmiki z gier, a następnie bez konieczności montażu i edycji wideo publikować je np. na łamach serwisu YouTube.

Zgodnie z zapewnieniami twórców liteCam Game doskonale radzi sobie w pracy z takimi tytułami jak League of Legends, World off Warcraft, Minecraft, Need for Speed, GTA i wieloma innymi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!