Logitech kończy z pilotami Harmony. Wsparcie i aktualizacje pozostaną

Logitech kończy z pilotami Harmony. Wsparcie i aktualizacje pozostaną

Logitech kończy z produkcją pilotów Harmony, fot. Oskar Ziomek
Logitech kończy z produkcją pilotów Harmony, fot. Oskar Ziomek
Oskar Ziomek
11.04.2021 12:51, aktualizacja: 06.03.2024 22:00

Firma Logitech oficjalnie kończy z produkcją uniwersalnych pilotów Harmony. Poinformowano o tym w krótkim wpisie na stronie wsparcia, gdzie zapewniono, że choć sama produkcja nowych urządzeń się kończy, obecni i przyszli posiadacze pilotów Harmony nie zostaną "na lodzie".

Logitech zapewnia bowiem, że cały czas będzie oferował i aktualizował oprogramowanie powiązane z konfiguracją pilotów Harmony, a do bazy obsługiwanych urządzeń dodawał kolejne. To istotna informacja szczególnie z punktu widzenia osób, które zakup pilota Logitech Harmony dopiero rozważają; dotychczas wyprodukowane wciąż będą dostępne w sprzedaży, póki nie skończą się zapasy magazynowe.

Piloty Logitech Harmony niestety nie należą do najtańszych, ale w ofercie jest kilka modeli, począwszy od najprostszych wykorzystujących podczerwień, skończywszy na dużo bardziej nowoczesnych z dużymi ekranami, łącznością Bluetooth i opcją parowania z mobilną aplikacją. Użytkownicy mają więc w czym wybierać.

Stosując uniwersalny pilot Logitecha, użytkownik może pozbyć się ze stolika w salonie czy sypialni wszystkich pozostałych. Jeden pilot Harmony może bowiem służyć jednocześnie do obsługi na przykład telewizora, przystawki smartTV, dekodera, Apple TV, a nawet oświetlenia Philips Hue. Jak podaje producent, piloty Harmony współpracują z ponad 270 tys. urządzeń na rynku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)