Lotto zapowiada przerwę. Nie kupisz losu przez internet

Przerwa techniczna w Lotto
Przerwa techniczna w Lotto
Źródło zdjęć: © Lotto
Oskar Ziomek

23.03.2023 10:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lotto zapowiada prace techniczne, z powodu których nie będzie można korzystać z serwisu Lotto online oraz aplikacji mobilnej. W efekcie gracze nie będą mogli kupić losów przez internet, a potem dla niektórych zmieni się sposób logowania.

Lotto informuje, że przerwa techniczna rozpocznie się w nocy z 25 na 26 marca i potrwa do 27 marca (poniedziałek). Godziny nie są przy tym precyzowane, ale wiadomo, że przerwa podyktowana jest "zmianami w systemie Lotto", w tym istotną modyfikacją związaną z logowaniem. Po przerwie technicznej gracze będą mogli logować się do Lotto online oraz aplikacji Lotto wykorzystując jako login wyłącznie adresy e-mail.

Wcześniej niektórzy mogli bowiem założyć konto w Lotto podając przy okazji - poza powiązanym adresem e-mail - odrębny login do aplikacji. Lotto zdecydowało się dezaktywować takie loginy, wobec czego od 27 marca wszyscy jako loginami będą musieli posługiwać się adresami e-mail podanymi podczas zakładania konta gracza. Analogicznie przebiega logowanie w Lotto online oraz w aplikacji mobilnej na smartfony.

Komunikat Lotto rozsyłany pocztą e-mail do graczy
Komunikat Lotto rozsyłany pocztą e-mail do graczy© dobreprogramy

Z informacji podanych przez Lotto wynika, że prace techniczne w systemie online i aplikacji mobilnej nie będą miały żadnego wpływu na działanie kolektur. Gracze mogą również skorzystać z losów kupowanych online, które biorą udział w kilku losowaniach - wówczas przerwa techniczna nie będzie miała na nie wpływu i zakłady i tak wezmą udział w losowaniach odbywających się w trakcie przerwy serwisowej w Lotto online.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)