Lotto zapowiada przerwę. Nie kupisz losu przez internet

Lotto zapowiada przerwę. Nie kupisz losu przez internet

Przerwa techniczna w Lotto
Przerwa techniczna w Lotto
Źródło zdjęć: © Lotto
Oskar Ziomek
23.03.2023 10:44

Lotto zapowiada prace techniczne, z powodu których nie będzie można korzystać z serwisu Lotto online oraz aplikacji mobilnej. W efekcie gracze nie będą mogli kupić losów przez internet, a potem dla niektórych zmieni się sposób logowania.

Lotto informuje, że przerwa techniczna rozpocznie się w nocy z 25 na 26 marca i potrwa do 27 marca (poniedziałek). Godziny nie są przy tym precyzowane, ale wiadomo, że przerwa podyktowana jest "zmianami w systemie Lotto", w tym istotną modyfikacją związaną z logowaniem. Po przerwie technicznej gracze będą mogli logować się do Lotto online oraz aplikacji Lotto wykorzystując jako login wyłącznie adresy e-mail.

Wcześniej niektórzy mogli bowiem założyć konto w Lotto podając przy okazji - poza powiązanym adresem e-mail - odrębny login do aplikacji. Lotto zdecydowało się dezaktywować takie loginy, wobec czego od 27 marca wszyscy jako loginami będą musieli posługiwać się adresami e-mail podanymi podczas zakładania konta gracza. Analogicznie przebiega logowanie w Lotto online oraz w aplikacji mobilnej na smartfony.

Komunikat Lotto rozsyłany pocztą e-mail do graczy
Komunikat Lotto rozsyłany pocztą e-mail do graczy© dobreprogramy

Z informacji podanych przez Lotto wynika, że prace techniczne w systemie online i aplikacji mobilnej nie będą miały żadnego wpływu na działanie kolektur. Gracze mogą również skorzystać z losów kupowanych online, które biorą udział w kilku losowaniach - wówczas przerwa techniczna nie będzie miała na nie wpływu i zakłady i tak wezmą udział w losowaniach odbywających się w trakcie przerwy serwisowej w Lotto online.

Czy warto kupić kieszonkową klawiaturę Targus Folding Ergonomic Bluetooth Keyboard?

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)