Lovebox, czyli technologiczny gadżet jako prezent na Walentynki

Lovebox, czyli technologiczny gadżet jako prezent na Walentynki

Źródło: Materiały prasowe Lovebox
Źródło: Materiały prasowe Lovebox
Piotr Urbaniak
09.02.2019 11:33

Walentynki tuż za rogiem, a to oczywiście doskonały moment, aby zacząć rozglądać się za drobnym podarunkiem dla swej drugiej połówki. Fanów technogadżetów zainteresować może małe urządzonko o nader wymownej nazwie Lovebox.

Lovebox jest dziełem pewnego francuskiego startupu i jak twierdzi producent, stanowi nowoczesną alternatywę dla przesyłania kwiatów czy kartek okolicznościowych.

Urządzenie ma formę drewnianej szkatułki z sercem na froncie, które w istocie rzeczy pełni rolę wskaźnika. Pod wieczkiem szkatułki znajduje się wyświetlacz ciekłokrystaliczny, a głębiej – moduł Wi-Fi. Całość zasilana jest z gniazdka sieciowego.

Poza jednostką zasadniczą nabywca otrzymuje aplikacje mobilną dla systemu Android lub iOS.

Po podłączeniu Loveboksa do internetu, można sparować go ze smartfonem i tym sposobem wysyłać – ze smartfonu – obdarowanej urządzeniem osobie krótkie wiadomości tekstowe lub obrazkowe. W drugim przypadku trochę na wzór znanego z iPhone'a, Digital Touch.

Lovebox | A simple and generous way to send love messages

Szkatułka powiadomi o otrzymaniu wiadomości zakręcając sercem, a nadawca otrzyma z kolei powiadomienie o odbiorze w formie animacji na ekranie telefonu.

Zestaw z jedną szkatułką kosztuje 99,99 dol., z dwiema – 189,99 dol. Zamówienia można składać na oficjalnej stronie. Od tego roku firma wysyła towar także do Polski. Gwarantuje przy tym, że wszystkie zamówienia złożone do 11 lutego zostaną dostarczone na czas.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)