Luksusowy dom mody bierze się za słuchawki. Przy nich nawet AirPodsy są śmiesznie tanie

Luksusowy dom mody bierze się za słuchawki. Przy nich nawet AirPodsy są śmiesznie tanie18.01.2019 06:00
Takiej marży handlowej pozazdrości nawet Apple. Źródło: Depositphotos
Takiej marży handlowej pozazdrości nawet Apple. Źródło: Depositphotos

W ofercie luksusowego francuskiego domu mody Louis Vuitton pojawią się wkrótce bezprzewodowe słuchawki douszne. Nic nadzwyczajnego – chciałoby się rzec; nic, dopóki nie weźmiemy pod uwagę czym owe słuchawki są i ile kosztują. Można się zaskoczyć.

Louis Vuitton Horizon Earphones, jak nazwano urządzenie, to brandowana wersja słuchawek Master & Dynamic MW07. Innymi słowy: naniesiono logo na gotowy produkt.

Jeszcze bardziej przepłacone

Same MW07 są sprzętem dość wysokiej klasy. Zostały wyposażone m.in. w kojarzone z hi-endem, berylowe przetworniki o średnicy 10 mm, a także kodek aptX i etui pełniące rolę mobilnej ładowarki, podobnie jak w Apple AirPodsach. Nic więc dziwnego, że producent woła za nie bagatela 299 dol., co stanowi kwotę naprawdę wysoką. Dla kontrastu, AirPodsy kosztują 159 dol.

Źródło: Materiały prasowe Master & Dynamic
Źródło: Materiały prasowe Master & Dynamic

Jednak to w dalszym ciągu ledwie ułamek sumy, jaką chce zażyczyć sobie Louis Vuitton. Francuski potentat odzieżowy zaprojektował trzy warianty kolorystyczne słuchawek, każdy w cenie 995 dol. Nie, nie są pozłacane, ani zdobione szlachetnymi kamieniami – to nadruk.

Zważywszy na to, że już zwykłe MW07 mają opinię przepłaconych, marża handlowa robi niesamowite wrażenie, ale znając realia świata mody, chętni na zakup pewnie się znajdą.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (48)