Luksusowy dom mody bierze się za słuchawki. Przy nich nawet AirPodsy są śmiesznie tanie

Strona głównaLuksusowy dom mody bierze się za słuchawki. Przy nich nawet AirPodsy są śmiesznie tanie
18.01.2019 06:00
Takiej marży handlowej pozazdrości nawet Apple. Źródło: Depositphotos
Takiej marży handlowej pozazdrości nawet Apple. Źródło: Depositphotos

W ofercie luksusowego francuskiego domu mody Louis Vuitton pojawią się wkrótce bezprzewodowe słuchawki douszne. Nic nadzwyczajnego – chciałoby się rzec; nic, dopóki nie weźmiemy pod uwagę czym owe słuchawki są i ile kosztują. Można się zaskoczyć.

Louis Vuitton Horizon Earphones, jak nazwano urządzenie, to brandowana wersja słuchawek Master & Dynamic MW07. Innymi słowy: naniesiono logo na gotowy produkt.

Jeszcze bardziej przepłacone

Same MW07 są sprzętem dość wysokiej klasy. Zostały wyposażone m.in. w kojarzone z hi-endem, berylowe przetworniki o średnicy 10 mm, a także kodek aptX i etui pełniące rolę mobilnej ładowarki, podobnie jak w Apple AirPodsach. Nic więc dziwnego, że producent woła za nie bagatela 299 dol., co stanowi kwotę naprawdę wysoką. Dla kontrastu, AirPodsy kosztują 159 dol.

Źródło: Materiały prasowe Master & Dynamic
Źródło: Materiały prasowe Master & Dynamic

Jednak to w dalszym ciągu ledwie ułamek sumy, jaką chce zażyczyć sobie Louis Vuitton. Francuski potentat odzieżowy zaprojektował trzy warianty kolorystyczne słuchawek, każdy w cenie 995 dol. Nie, nie są pozłacane, ani zdobione szlachetnymi kamieniami – to nadruk.

Zważywszy na to, że już zwykłe MW07 mają opinię przepłaconych, marża handlowa robi niesamowite wrażenie, ale znając realia świata mody, chętni na zakup pewnie się znajdą.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (48)