MacOSNarzędziaOdinstalowywanie programówMacClean
MacClean ikona

MacClean3.6.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MacClean to nowoczesny, bardzo drobiazgowy program do usuwania zbędnych plików z systemu od wersji 10.7 do testowej wersji macOS Sierra.

Program odnajduje i usuwa pliki pozostawione przez odinstalowane programy, niepotrzebne już ustawienia i pliki użytkownika, które spokojnie można usunąć. Jako jeden z niewielu usuwa też pliki pozostałe po tworzeniu nowych programów. Można także z pomocą tego programu znaleźć pliki dawno nieużywane oraz największe pliki na dysku, duplikaty, zbędne tłumaczenia, a także odinstalować programy i bezpiecznie usunąć wybrane pliki.

Ponadto MacClean pozwala usunąć różne pliki pobrane z Internetu, jak pamięć podręczna przeglądarki i zbędne ciasteczka. Znajduje się tu także prosty skaner antywirusowy i monitor dostępu do różnych plików, który może pomóc wykryć obecne w systemie złośliwe programy.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentiMobie Inc.
Liczba pobrań390
Data aktualizacji27 paź 2019
Rozmiar pliku11.22 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
MacClean ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)