MacOSInternet i komunikacjaKlienty poczty e-mailMailMate
MailMate ikona

MailMate1.13

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MailMate to klient poczty, korzystający z protokołu IMAP, z możliwością cyfrowego podpisywania wiadomości i zaawansowanym sterowaniem z użyciem skrótów klawiszowych. Program dobrze integruje się z kontami systemowymi i książką adresową.

Program nie ma żadnych zbędnych funkcji, nie pozwala nawet na pisanie wiadomości z formatowaniem – dostępny jest jedynie edytor tekstowy, a możliwość tworzenia wiadomości z użyciem HTML-a i CSS-ów można doinstalować osobno. Do dyspozycji użytkownika jest jedynie system Markdown, który zapewnia podstawowe możliwości formatowania tekstu. Jeśli ktoś nie czuje się pewnie, korzystając z tego systemu, może włączyć podgląd na żywo pisanej właśnie wiadomości.

Podobnie jak inne zaawansowane klienty poczty, Mailmate pozwala swobodnie przełączać się między kontami i zapisać kilka sygnatur do wykorzystania przy korespondencji, zależnie od adresu. Przy przeglądaniu wiadomości można korzystać z zaawansowanego systemu „inteligentnych” skrzynek oraz widoku wątków. Nie zabrakło zaawansowanej wyszukiwarki.

Program można rozszerzać różnymi dodatkami. Poza edytorem HTML można do niego doinstalować obsługę BB-kodu, LaTeXa, kalendarzy, Evernote i wiele innych.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań82
Data aktualizacji27 paź 2019
Rozmiar pliku6.94 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
MailMate ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)