Mały komputer na wielkie granie czyli recenzja prawdziwego komputera dla graczy

Mały komputer na wielkie granie czyli recenzja prawdziwego komputera dla graczy

Redakcja
21.03.2013 14:58, aktualizacja: 21.03.2013 16:54

W naszym labie pojawiła się kolejna recenzja. Tym razem zawitał do nas nieduży, ale bardzo wydajny komputer dla graczy wyprodukowany dla sieci salonów Sferis. Wyróżnia się on wyjątkową obudową, nieprzeciętnymi parametrami i wydajnym lecz cichym chłodzeniem wodnym. Prawdziwa gratka dla pasjonatów podkręcania i miłosników komputerów niebanalnych. Zabawa przez kilka tygodni z tym potworem utwierdziła nas w przekonaniu, że rynek pecetów jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.

Komputer dla gracza to termin często przez nas używany, ale cóż to jest w dobie wszechobecnych konsol? Jak go opisać w momencie oczekiwania na PlayStation4? Czego można się spodziewać po skrzynce wypakowanej najnowszymi technologiami, a przy tym kosztującej tyle co w sumie 5-6 konsol? Czy zastosowanie chłodzenia cieczą, bardzo wydajnego procesora i najwydajniejszego z obecnie dostępnych układu graficznego ma sens w maszynce do gier?

Obraz

Ne te pytania i właściwie na wiele innych postaramy się odpowiedzieć w recenzji prawdziwego potwora, którego otrzymaliśmy do testów. Zapraszamy do lektury recenzji Actina GameON i707GE FULLH2O — mały komputer na wielkie granie, prawdziwego mocarza wśród desktopów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)