Manipuluj czasem by odnaleźć zaginioną przyjaciółkę w grze Life is Strange

Strona głównaManipuluj czasem by odnaleźć zaginioną przyjaciółkę w grze Life is Strange
12.08.2014 15:55

Już za jakiś czas możemy się spodziewać kolejnej gry od twórców Remember Me. Square Enix podało informacje, iż studio DONTNOD Entertainment jest w trakcie prac na nowym tytułem o nazwie Life is Strange[img=life]Fabuła Life is Strange toczyć się będzie w wymyślonym amerykańskim miasteczku Arcadia Bay. Główną bohaterką tytułu jest Max, która właśnie kończy swoją edukację i decyduje się odwiedzić swoje rodzime miejsce. Spotka tam swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, Chloe. Wspólnie dziewczyny spróbują rozwiązać zagadkę zaginięcia Rachel Amber, znajomej ze studiów. Nasza postać odkryje w sobie zdolność do manipulacji czasem, toteż nie należy się spodziewać zbyt realistycznej produkcji. Takie rozwiązanie może jednak spodobać się graczom łaknącym nowości, bowiem twórcy nie zaserwują nam oklepanego do bólu trybu bullet time, a możliwość cofania czasu.

bEacEAPV

Produkcja ma mieć mechanizmy znane graczom z takich tytułów jak The Walking Dead czy The Wolf Among Us. Najważniejszą rzeczą do rozgrywki, będzie narracja tytułu, zaś fabule zostaną podporządkowane wszystkie elementy gry. Graficznie Life is Strange nie będzie zbytnio realistyczne, studio zdecydowało się bowiem na stworzenie nieco pastelowej produkcji, wizualnie jednak z pewnością się nie zawiedziemy.

Tytuł ukaże się Life zarówno na PlayStation 3 i 4, jak i Windowsa, Xboxa 360 oraz Xboxa One. Square Enix nie podało póki co żadnej przypuszczalnej daty premiery.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEacEAQT