Marzysz o kubełku z KFC? Zamówienie jest łatwiejsze dzięki nowej stronie

Marzysz o kubełku z KFC? Zamówienie jest łatwiejsze dzięki nowej stronie

Marzysz o kubełku z KFC? Zamówienie jest łatwiejsze dzięki nowej stronie
07.08.2018 16:14

Sieć restauracji KFC wprowadziła właśnie kolejne ułatwienia w zamawianiu swoich dań online i z urządzeń mobilnych. Mamy już do dyspozycji aplikację KFC Polska, w której możemy zamówić sobie jedzenie, a teraz podobne funkcje trafiły także na stronę KFC.pl, dostosowaną do przeglądania na urządzeniach z mniejszymi ekranami.

Nowa strona KFC jest połączeniem kfcdostawa.pl i głównej strony sieci restauracji i w obecnym kształcie stanowi rozwinięcie mobilnej sprzedaży dobrze znanych dań z kurczaka. Od razu po wejściu na stronę możemy zamówić ulubione dana, zapłacić online i wskazać miejsce dostawy. Płatności kartami obsługuje PayU. Jeszcze w tym roku można będzie też skorzystać ze znanej z aplikacji opcji zamówienia z odbiorem we wskazanej restauracji, gdzie nie trzeba będzie czekać w kolejce.

Obraz
Obraz

Nowa strona KFC ma być przede wszystkim wygodna i od razu umożliwiać zamówienie jedzenia. Dzięki temu nie musimy marnować czasu na instalację aplikacji, jeśli chcemy jedynie szybko zdobyć posiłek. Oczywiście system zamawiania pozwala na pełną personalizację zamówień, jak wymienianie elementów zestawów i dodawanie własnych dodatków, sosów i napojów. Menu jest bardzo czytelne i opatrzone zdjęciami produktów. Często wybierane pozycje i części zestawów można dodać do ulubionych. Strona miała być intuicyjna i pod tym względem jej autorzy ze studia UX/UI Flying Bisons spisali się na piątkę.

Polacy zamawiają coraz więcej jedzenia z dowozem. Branża ta rośnie niemal dwukrotnie rok-do-roku, między innymi dzięki częstym promocjom liderów (Pyszne.pl i PizzaPortal) oraz staraniom UberEats. Nie powinno dziwić, że KFC stara się zdobyć nieco tego rynku. Liczba zamówień przez aplikację KFC Polska wzrosła 4-krotnie tylko w tym roku, więc na pewno dalsze ułatwianie zamawiania online będzie opłacalne. Drugą korzyścią jest usprawnienie obsługi klientów w restauracjach, znanych z szybkości.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (76)