Master PDF Editor 3.0: wydajna edycja także oskryptowanych dokumentów

Master PDF Editor 3.0: wydajna edycja także oskryptowanych dokumentów

Master PDF Editor 3.0: wydajna edycja także oskryptowanych dokumentów
Piotr Maciejko
04.06.2015 16:36, aktualizacja: 04.06.2015 16:48

Firma Code Industry ogłosiła wydanie nowej wersji narzędzia służącego do tworzenia i edycji dokumentów w formacie PDF oraz XPS. Zmiana wiodącej liczby w numerze wersji jest usprawiedliwiona: Master PDF Editor 3.0 wprowadza istotne zmiany w architekturze aplikacji, wprowadzając algorytmy, dzięki którym treść dokumentów jest renderowana o wiele wydajniej. W nowej wersji zaimplementowano również wsparcie dla kodu JavaScript, wykonywanego przez google'owy silnik V8.

Master PDF Editor 3.0 całkowicie zmienia sposób renderowania dokumentów. Poprzednie wersje wykorzystywały przestarzałe algorytmy, implementujące wirtualną drukarkę, obsługującą pliki w formatach PDF oraz XPS. Takie podejście tworzy wiele ograniczeń i szybko wyczerpuje możliwości ulepszania elementów renderowania. Twórcy przyznają, że w rozwojowej gałęzi 2.x został osiągnięty szczyt jakości oraz wydajności przetwarzania dokumentów, na jakie pozwalała architektura aplikacji.

Obraz

Najnowsza wersja Master PDF Editor pozbawiona jest konieczności ponownej kompresji obrazów i innych zawartych w dokumencie elementów. Nowatorskie podejście zapewnia o wiele wyższą wydajność i jakość przetwarzania. Starsza wersja aplikacji wykonywała ponowną kompresję nawet wówczas, gdy do dokumentu był dodawany zwykły komentarz. Dzięki implementacji silnika V8, Master PDF Editor 3.0 potrafi sobie także poradzić z PDF-ami z osadzonym kodem JavaScriptu. Jest to przydatna funkcja, która umożliwia przeglądanie dokumentów zawierających automatyczne formatowanie i przetwarzanie pól.

Obraz

Choć na pierwszy rzut oka aplikacja nie różni się w znaczący sposób od swojej poprzedniej wersji, wprowadza wiele nowych mechanizmów, które zwiększają jej wydajność oraz jakość renderowanych dokumentów. Wersję testową Master PDF Editora 3.0 dla Windows możecie pobrać bezpośrednio z naszej bazy programów. Generowane przez nią dokumenty oznaczone są znakiem wodnym. Warto nadmienić, że dla Code Industry świat nie kończy się na Windows, dostarcza ona swoje oprogramowanie też na Linuksa i OS-a X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)