Masz dużo książek? Zgarnij za darmo Alfa eBooks Manager Premium

Masz dużo książek? Zgarnij za darmo Alfa eBooks Manager Premium

Masz dużo książek? Zgarnij za darmo Alfa eBooks Manager Premium
06.06.2016 11:30, aktualizacja: 06.06.2016 12:33

Nie ma to jak zacząć tydzień od zgarnięcia komercyjnego programu za darmo. Jeszcze przez prawie 3 doby można zdobyć wersję Premium programu Alfa eBooks Manager, który zwykle kosztuje 19,95 dolara. Program przyda się miłośnikom książek, kolekcjonerom, studentom, a także bibliotekom. W kolekcji można gromadzić zarówno e-booki, jak i wydania papierowe, a ponadto wersja Premium pozwala na zarządzanie biblioteką na czytnikach Kindle i automatyczne pobieranie informacji o książkach z wielu serwisów internetowych w różnych językach.

350178096483362753

Podstawowym zadaniem programu jest katalogowanie książek, przy czym podczas uzupełniania informacji o książkach można tworzyć własne pola i etykiety. W programie można zapisać posiadane już pozycje oraz „listę życzeń”. Zebraną bibliotekę można przeszukiwać na wiele sposobów oraz tworzyć listy książek. Program ma też możliwość importu danych z innych narzędzi, w tym z plików CSV i z dobrze znanego Calibre, dzięki czemu przesiadka nie będzie trudna.

350178096483493825

Alfa eBook Manager dostępny jest w trzech wersjach. Darmowa, którą można pobrać z naszej bazy, ma najmniejsze możliwości. Właśnie przeceniona wersja Premium pozwala uzyskać dostęp do czytnika Kindle, pobierania danych z Internetu i wyszukiwania książek na komputerze. Jeśli do tego ktoś potrzebuje zarządzania plikami, możliwości konwertowania i wprowadzania masowych zmian, odpowiednią wersją będzie najdroższa wersja Pro.

Alfa eBooks Manager Premium jest dostępny za darmo za pośrednictwem Shareware on Sale. By pobrać program, należy podać swój adres e-mail. Zdobyty w ten sposób program będzie dostawał darmowe aktualizacje od producenta.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)