Masz dużo książek? Zgarnij za darmo Alfa eBooks Manager Premium

Masz dużo książek? Zgarnij za darmo Alfa eBooks Manager Premium06.06.2016 11:30
Masz dużo książek? Zgarnij za darmo Alfa eBooks Manager Premium

Nie ma to jak zacząć tydzień od zgarnięcia komercyjnego programu za darmo. Jeszcze przez prawie 3 doby można zdobyć wersję Premium programu Alfa eBooks Manager, który zwykle kosztuje 19,95 dolara. Program przyda się miłośnikom książek, kolekcjonerom, studentom, a także bibliotekom. W kolekcji można gromadzić zarówno e-booki, jak i wydania papierowe, a ponadto wersja Premium pozwala na zarządzanie biblioteką na czytnikach Kindle i automatyczne pobieranie informacji o książkach z wielu serwisów internetowych w różnych językach.

350178096483362753

Podstawowym zadaniem programu jest katalogowanie książek, przy czym podczas uzupełniania informacji o książkach można tworzyć własne pola i etykiety. W programie można zapisać posiadane już pozycje oraz „listę życzeń”. Zebraną bibliotekę można przeszukiwać na wiele sposobów oraz tworzyć listy książek. Program ma też możliwość importu danych z innych narzędzi, w tym z plików CSV i z dobrze znanego Calibre, dzięki czemu przesiadka nie będzie trudna.

350178096483493825

Alfa eBook Manager dostępny jest w trzech wersjach. Darmowa, którą można pobrać z naszej bazy, ma najmniejsze możliwości. Właśnie przeceniona wersja Premium pozwala uzyskać dostęp do czytnika Kindle, pobierania danych z Internetu i wyszukiwania książek na komputerze. Jeśli do tego ktoś potrzebuje zarządzania plikami, możliwości konwertowania i wprowadzania masowych zmian, odpowiednią wersją będzie najdroższa wersja Pro.

Alfa eBooks Manager Premium jest dostępny za darmo za pośrednictwem Shareware on Sale. By pobrać program, należy podać swój adres e-mail. Zdobyty w ten sposób program będzie dostawał darmowe aktualizacje od producenta.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)