Maxthon Cloud Browser z wieloma poprawkami

Kuba Pawlak

25.02.2013 13:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pojawiła się stabilna wersja szybkiej i wygodnej przeglądarki Maxthon Cloud Browser 4 bazującej na silnikach renderowania — Trident lub WebKit — znanych m. in. z produktów firm Microsoft oraz Apple.

Przeglądarka posiada szereg przydatnych narzędzi, w tym zaawansowaną obsługę proxy z możliwością przypisywania różnych serwerów do poszczególnych stron WWW oraz wielowątkowy interfejs ograniczający możliwość zawieszania się przeglądarki podczas ładowania rozbudowanych stron WWW. Maxthona wyposażono także w kalendarz historii przeglądanych stron, pobierania klipów wideo, zdjęć i muzyki, z poziomu paska statusu można również uzyskać informacje o aktualnym numerze IP, stopniu użycia CPU i szybkości ładowania strony. Przeglądarka dysponuje wbudowanym modułem sprawdzania pisowni, także w języku polskim, oraz trybem prywatnym, który gwarantuje, że dane o otwieranych stronach i pobieranych plikach nie będą zapisywane na komputerze. Maxthon posiada również rozbudowany system własnych rozszerzeń co dodatkowo zwiększa jego możliwości.

Obraz

W stabilnej wersji aplikacji znajdziemy funkcje Cloud Push przeznaczoną do współdzielenia pobieranych plików i oglądanych witryn ze znajomymi w ramach usługi Maxthon Cloud. Te same dane można również przenosić pomiędzy rożnymi wersjami przeglądarki przeznaczonymi dla systemów Android, OS X oraz iOS. Ponadto w trakcie udostępniania kolejnych wersji testowych przeglądarki usunięto sporo błędów w tym problemy w obsłudze tagu video w HTML5, funkcję zmiany silnika renderującego programu, działanie narzędzi deweloperskich, usterki w działaniu panelu zapominania hasła dla danej witryny oraz synchronizacji z usługą SkyNote. Pełną listę zmian znaleźć można na oficjalnym forum przeglądarki.

Maxthone Cloud Browser 4.0.3.6000 można pobrać z naszego serwisu w dziale Programy → Internet i komunikacja → Przeglądarki internetowe.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)