iOSKomunikacja/społecznośćPrzeglądarki internetoweMaxthon Web Browser
Maxthon Web Browser ikona

Maxthon Web Browser7.2.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Maxthon to popularna przeglądarka multiplatformowa. Choć nie zalicza się do ścisłej czołówki to ma wierne grono zwolenników. Główną z zalet są wersje na większość kluczowych systemów mobilnych i desktopowych.

Zaraz po pierwszym starcie widzimy ekran szybkiego wybierania. Jest na nim kilka pozycji, które możemy usunąć, a całość dowolnie skonfigurować. Dodatkowo u góry znajdziemy aktualną pogodę oraz okno wyszukiwarki.

Wśród wielu dodatkowych opcji znajdziemy np. skaner kodów QR przy pasku adresu czy też wsparcie dla konta Maxthon dzięki któremu możemy synchronizować takie dane jak zakładki czy też przeglądane strony pomiędzy urządzeniami. Z poziomu przeglądarki możemy również pobierać pliki, a także przeglądać te zapisane w chmurze.

Nie zabrakło ustawień prywatności, trybu nocnego, czy też otwierania strony w widoku desktopowym. Choć Maxthon dla iOS nie dysponuje polską wersję językową, nie powinien sprawia problemu w obsłudze. Program dostępny jest za darmo, dodatkowo posiada interfejs stworzony z myślą o iPadach.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań150
Data aktualizacji9 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Maxthon Web Browser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)