AndroidGryLogiczne i karcianeMekorama
Mekorama ikona

Mekorama1.5.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mekorama to świetnie wykonana, wciągająca gra logiczna. Sterujemy w niej robotem, na każdej z plansz rozwiązując łamigłówkę, która polega na znalezieniu drogi do wyjścia w trójwymiarowych budynkach.

W grze mamy do dyspozycji 50 poziomów, z których każdy kolejny jest coraz trudniejszy. Na każdym z nich trafiamy do widocznego w 3D budynku, pełnego ukrytych korytarzy, ruchomych elementów lub też schodów. Sterujemy robotem, którego musimy poprowadzić do drogi do wyjścia. Zadanie nie jest łatwe, bo często np. nie widać dobrze trasy, którą możemy się udać.

Sterowanie w grze jest bardzo proste. Wystarczy dotknąć wybrany element planszy, aby nasz robot udał się we wskazane miejsce. Z kolei ruchome klocki, które posłużą nam jako transport, przesuniemy za pomocą gestów przeciągania palcem po ekranie urządzenia.

Gra ma bardzo ładną dla oka szatę graficzną, a zabawie towarzyszy łagodna, uspokajająca muzyka. To wszystko sprawia, że Mekorama to świetna propozycja dla osób, które grając chcą jednocześnie się zrelaksować.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMartin Magni
Liczba pobrań196
Data aktualizacji15 cze 2021
System operacyjnyAndroid Android 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Mekorama ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)