Menedżer plików Google pozwala teraz szybko i wygodnie dzielić się plikami

Menedżer plików Google pozwala teraz szybko i wygodnie dzielić się plikami

Menedżer plików Google pozwala teraz szybko i wygodnie dzielić się plikami
22.06.2018 11:14

Aplikacja Google, służąca do zarządzania plikami zgromadzonymi w smartfonie i optymalizacji dostępnej pamięci, otrzymała właśnie aktualizację. Nowa wersja Files Go przynosi sporo usprawnień w dzieleniu się plikami.

Prosty menedżer plików zaproponowany przez Google ciągle otrzymuje nowe funkcje, stając się coraz ciekawą propozycją nawet dla bardziej wymagających użytkowników. Oczywiście wciąż pozostaje w tyle za najlepszymi menedżerami plików. Powoli jednak to się zmienia, co udowadnia nowa wersja z numerkiem 1.0.201265789.

Aktualizacja przynosi nową kartę Udostępnij. Pozwala ona na bezpieczną i wygodną wymianę plików ze znajomymi w pobliżu, którzy używają aplikacji Files Go. Podniesiona została szybkość udostępniania danych w trybie offline (czyli z wykorzystaniem Bluetooth lub Wi-Fi), obecnie limit wynosi do 455 Mb/s. Nowa wersja to także wsparcie dla wyodrębniania plików. Z kolei w karcie Czyszczenie wprowadzono usprawnienia, które pozwolą uporządkować materiały wideo zgromadzone w pamięci urządzenia.

Obraz

Nowa wersja powinna już być dostępna u wszystkich użytkowników. Files Go został wydany na Androida.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)