r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Files Go 1.0.178175053

Strona główna Android Akcesoria Menedżery plików

Files Go to menedżer plików zaproponowany przez Google, w którym nacisk kładziony jest na możliwość usuwania zbędnych plików zajmujących niepotrzebnie miejsce w smartfonie. Na ten moment jest to wyłącznie wydanie testowe.

Galeria programu

Aplikacja cechuje się prostym i estetycznym interfejsem, w którym pojawia się wiele podpowiedzi odnośnie plików, które moglibyśmy usunąć by zyskać miejsce, w tym duplikaty, grafiki zapisane przez komunikatory internetowe czy pliki pamięci podręcznej aplikacji.

Niezależnie od tego program jest także typowym menedżerem, w którym możliwe jest przenoszenie plików pomiędzy katalogami, wygodne sortowanie i wyświetlanie szczegółów. Aplikacja docelowo najpewniej będzie polskojęzyczna, ale na obecnym etapie rozwoju pojawiają się w niej tylko pojedyncze polskie słowa obok angielskich.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Android Go: okrojone Oreo 8.1 zadziała nawet na 0,5 GB RAM-u

104
OPROGRAMOWANIE 05.12.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Prace nad Androidem Go, lekką wersją systemu przeznaczoną dla najmniej wydajnych urządzeń zostały zakończone. System będzie dostępny już za kilkanaście godzin, jako część Androida 8.1 Oreo i w efekcie w najbliższych miesiącach zacznie się pojawiać w nowych urządzeniach na sklepowych półkach; nad nowym produktem pracuje już na przykład mPTech (dawniej myPhone). Android Go to odpowiedź Google na rosnący udział w rynku mało wydajnych urządzeń, które nie poradzą sobie z obsługą pełnej wersji najnowszego Androida. Korzyści z lekkiego systemu czerpać będą urządzenia wyposażone w pamięć operacyjną…

Files Go: Google udostępnia betę własnego menedżera plików na Androida

48
OPROGRAMOWANIE 08.11.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Na Androidzie przybywa aplikacji dostarczanych przez samo Google. Obok Zdjęć czy odtwarzacza muzyki, już wkrótce może pojawić się oficjalny menedżer plików Files Go – w Sieci pojawiła się testowa wersja beta. Aplikacja ma nowoczesny interfejs i nastawiona jest na zwalnianie miejsca poprzez usuwanie zbędnych plików. Wystarczy uruchomienie, aby smartfon został automatycznie przeskanowany. Na ekranie w formie kart wyświetlone zostaną wówczas podpowiedzi, w jaki sposób możemy zwolnić nieco miejsca. Wskazywane są na przykład duplikaty plików lub aplikacje, które wykorzystują sporo pamięci…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.