r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Files Go 1.0.182459543

Strona główna Android Akcesoria Menedżery plików

Files Go to menedżer plików zaproponowany przez Google, w którym nacisk kładziony jest na możliwość usuwania zbędnych plików zajmujących niepotrzebnie miejsce w smartfonie. Na ten moment jest to wyłącznie wydanie testowe.

Aplikacja cechuje się prostym i estetycznym interfejsem, w którym pojawia się wiele podpowiedzi odnośnie plików, które moglibyśmy usunąć by zyskać miejsce, w tym duplikaty, grafiki zapisane przez komunikatory internetowe czy pliki pamięci podręcznej aplikacji.

Niezależnie od tego program jest także typowym menedżerem, w którym możliwe jest przenoszenie plików pomiędzy katalogami, wygodne sortowanie i wyświetlanie szczegółów. Aplikacja docelowo najpewniej będzie polskojęzyczna, ale na obecnym etapie rozwoju pojawiają się w niej tylko pojedyncze polskie słowa obok angielskich.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Android Go: skąd bierze się jego lekkość i jak jej nie zaszkodzić aplikacjami?

53
27.02.2018  •  Oskar Ziomek

Lekki Android Go na trwających właśnie targach Mobile World Congress stał się rzeczywistością i trafił do pierwszych urządzeń: Alcatela 1X oraz Nokii 1. Ten mobilny system Google bazujący na pełnym Androidzie Oreo stworzony został w taki sposób, aby bez większych problemów sprawnie działać na najtańszych i przez to najmniej wydajnych urządzeniach – także takich, które posiadają tylko 512 MB wbudowanej pamięci operacyjnej. O pracach nad lekką odmianą Androida wiadomo było już podczas Google I/O 2017. Celem miało być stworzenie systemu, który będzie sprawnie funkcjonować na najmniej wydajnych…

Menedżer plików Google pozwala już tworzyć kopie zapasowe na Dysku Google

11
23.02.2018  •  Mateusz Budzeń

Files Go, menedżer plików na Androida stworzony przez Google, otrzymał właśnie aktualizację. Nowa wersja przynosi możliwość wykonania kopii zapasowej plików, które teraz będą bezpieczne nawet, jeśli smartfon ulegnie trwałemu zniszczeniu. Aktualizacja nie wprowadza dużych zmian, ale warto o niej wspomnieć ze względu na nową, przydatna funkcję. Pliki można łatwo wrzucić na Dysk Google. Po zaznaczeniu plików, wystarczy odtworzyć menu i kliknąć na opcję Utwórz kopię zapasową na Dysku Google. Jeśli chcemy utworzyć kopię tylko pojedynczego pliku, to wygodniej wykorzystać listę rozwijaną przy…

Recenzje użytkowników

prosty ,przejrzysty, robi co trzeba
nie znalazlem
ocena użytkownika

po instalacji widac jak na dloni co i gdzie mamy w urzadzeniu jak i na karcie sd tak i w pamieci wewnetrznej ,a takze w innych lokalizacjach , co umozliwia sprawne szybkie wyszukanie jak i usuniecie zbednego balastu :)

28.02.2018 15:01 | Recenzja do wersji 1.0.182459543

Komentarze

0 nowych
guma77   11 #1 28.02.2018 14:09

fajne to , bez problemu wyczyscilem z yowhatssap ponad 1gb smieci :)
mozna jeszcze usunac inne ,pobrane itp

Autor edytował komentarz w dniu: 28.02.2018 14:10
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.