r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Files Go

Strona główna Android Akcesoria Menedżery plików

Files Go to menedżer plików zaproponowany przez Google, w którym nacisk kładziony jest na możliwość usuwania zbędnych plików zajmujących niepotrzebnie miejsce w smartfonie. Na ten moment jest to wyłącznie wydanie testowe.

Galeria programu

Aplikacja cechuje się prostym i estetycznym interfejsem, w którym pojawia się wiele podpowiedzi odnośnie plików, które moglibyśmy usunąć by zyskać miejsce, w tym duplikaty, grafiki zapisane przez komunikatory internetowe czy pliki pamięci podręcznej aplikacji.

Niezależnie od tego program jest także typowym menedżerem, w którym możliwe jest przenoszenie plików pomiędzy katalogami, wygodne sortowanie i wyświetlanie szczegółów. Aplikacja docelowo najpewniej będzie polskojęzyczna, ale na obecnym etapie rozwoju pojawiają się w niej tylko pojedyncze polskie słowa obok angielskich.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Files Go: Google udostępnia betę własnego menedżera plików na Androida

48
OPROGRAMOWANIE 08.11.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Na Androidzie przybywa aplikacji dostarczanych przez samo Google. Obok Zdjęć czy odtwarzacza muzyki, już wkrótce może pojawić się oficjalny menedżer plików Files Go – w Sieci pojawiła się testowa wersja beta. Aplikacja ma nowoczesny interfejs i nastawiona jest na zwalnianie miejsca poprzez usuwanie zbędnych plików. Wystarczy uruchomienie, aby smartfon został automatycznie przeskanowany. Na ekranie w formie kart wyświetlone zostaną wówczas podpowiedzi, w jaki sposób możemy zwolnić nieco miejsca. Wskazywane są na przykład duplikaty plików lub aplikacje, które wykorzystują sporo pamięci…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.