Meteo ICM, Guerrilla Mail, MSQRD, Pokemon GO LocationSpoof – najciekawsze programy tygodnia

Meteo ICM, Guerrilla Mail, MSQRD, Pokemon GO LocationSpoof – najciekawsze programy tygodnia23.07.2016 11:07
Meteo ICM, Guerrilla Mail, MSQRD, Pokemon GO LocationSpoof – najciekawsze programy tygodnia

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny.

Meteo ICM. Prognoza numeryczna

Meteo ICM. Prognoza numeryczna daje wygodny dostęp do numerycznej prognozy pogody, generowanej przez ICM Uniwersytet Warszawski – jednej z najlepszych usług tego typu w Polsce, serwującej prognozy dla 2359 miast w Polsce.

350180300791506881

Guerrilla Mail

Guerrilla Mail to usługa oferująca tymczasowe adresy e-mail, które można wykorzystać gdy nie jest wskazane podawanie prawdziwego adresu. Aplikacja po uruchomieniu pozwala od razu korzystać z tymczasowej poczty. Adres może zawierać jedną z wybranych z listy domen oraz krótką nazwę użytkownika, nazwę długą wygenerowaną losowo albo własną.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikacja jest dostępna na Androida, można też skorzystać z Guerrilla Mail w przeglądarce.

Money Manager Ex

Money Manager Ex to otwarty program, przeznaczony do zarządzania domowymi finansami. Money Manager Ex pozwala śledzić wydatki i ustalać budżet na określony przedział czasu (miesiąc, kwartał, rok itp.), zarządzać posiadanym majątkiem, rejestrować wydatki i na podstawie tych danych generować raporty. Choć jest zupełnie darmowy, jest programem bardzo zaawansowanym i łatwym w użyciu. Obsługuje opłaty cykliczne, kategorie opłat, statusy, inwestycje, różne waluty i trwałe aktywa.

350180300791834561

Program działa na Windowsie, OS X i Androidzie.

Musical.ly

Jeśli Instagram już Ci się nudzi, spróbuj musical.ly na Androida i iOS. To klient sieci społecznościowej bazującej na publikowaniu krótkich materiałów filmowych z podkładem muzycznym. Na swoim profilu można umieszczać maksymalnie 15-sekundowe filmy, także z popularnymi utworami jako podkład. Bardzo popularne są tu nagrania lipsync, gdzie osoby na filmie udają, że śpiewają.

Filmy innych twórców można wygodnie przeglądać i oceniać, każdy z nich opatrzony jest tagami ułatwiającymi nawigację i rozpoznanie tematu. Cyklicznie rzucane są też wyzwania tematyczne i tworzone rankingi najpopularniejszych kont.

MSQRD

Ta aplikacja kiedyś zrobiła karierę na iOS, a teraz jest dostępna także dla Androida. To bardzo ciekawa aplikacja do tworzenia zdjęć i filmów selfie, na które możemy nałożyć maski na swoją twarz.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikacja rozpoznaje twarz użytkownika i dopasowuje wygląd nakładanej maski, by pasował kształtem, miał w odpowiednim miejscu oczy i usta. Na liście masek znalazły się twarze znanych osób, pyski zwierząt i różne akcesoria. Przy nagrywaniu filmów maski są animowane i dopasowują się do ruchów twarzy.

Pokemon GO – LocationSpoof

Granie w Pokemon GO bez wychodzenia z domu jest bardzo łatwe, jeśli pod ręką masz iPhone'a, Maca i środowisko Xcode. Program Pokemon GO – LocationSpoof korzysta z opcji debugowania systemu iOS, by przekonać telefon, że jesteś gdzieś indziej, niż jesteś. Program umożliwia nawet wytyczenie trasy i automatyczne poruszanie się po niej z zadaną prędkością.

350180300792358849

Trzeba tylko znać podstawy Xcode albo uważnie przeczytać instrukcję. Źródła programu są dostępne, więc możesz też dodać własne funkcje do niego, ale trzeba mieć na uwadze, że za „teleporty” graczom grozi zablokowanie konta. Program należy potraktować raczej jako ciekawostkę.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)