Microsoft Build 2020 rozpoczęty, ale tylko wirtualnie – plany pokrzyżował koronawirus

Microsoft Build 2020 rozpoczęty, ale tylko wirtualnie – plany pokrzyżował koronawirus

Wirtualna w tym roku konferencja Build rozpoczęła się, fot. Getty Images
Wirtualna w tym roku konferencja Build rozpoczęła się, fot. Getty Images
Oskar Ziomek
19.05.2020 20:35

Konferencja Microsoft Build 2020 kierowana do deweloperów rozpoczęła się, choć w formie znacznie innej od tej, która znana jest od lat. Z powodu pandemii koronawirusa, Microsoft zrezygnował z organizacji fizycznego spotkania dla publiczności i wszystkie prezentacje przeniósł do internetu.

Nie oznacza to jednak, że spotkania w ramach Builda 2020 będą mniej ciekawe. Agenda jest wypełniona wieloma prezentacjami, więc światło dzienne ujrzy z pewnością wiele ciekawych informacji dotyczących rozwoju oprogramowania Microsoftu. Pierwsze pokazy już się odbyły, a wszystkie można śledzić na oficjalnej stronie wydarzenia.

Microsoft Build 2020 trwa tylko 48 godzin. Dziś i jutro odbędzie się jednak naprawdę sporo wydarzeń. Wśród nich Imagine Cup, prezentacje dotyczące między innymi Azure oraz panele z czasem poświęconym na dyskusje między deweloperami.

Podczas ubiegłorocznej konferencji Build – wówczas organizowanej jeszcze w trybie fizycznego spotkania – poznaliśmy między innymi listę szykowanych nowości do przeglądarki Microsoft Edge, framework Fluid oraz plany dotyczące jądra Linuksa. O wszystkich można przeczytać w serii publikacji, w której znalazły się wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tamtego wydarzenia.

Istotnych informacji z konferencji Build 2020 także u nas nie zabraknie. Zainteresowanych szczegółami zapraszamy do śledzenia publikacji w nadchodzącym czasie, a szczególnie jutro.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)