Konferencja Microsoft Build 2020 kierowana do deweloperów rozpoczęła się, choć w formie znacznie innej od tej, która znana jest od lat. Z powodu pandemii koronawirusa, Microsoft zrezygnował z organizacji fizycznego spotkania dla publiczności i wszystkie prezentacje przeniósł do internetu.

bEUZicdN

Nie oznacza to jednak, że spotkania w ramach Builda 2020 będą mniej ciekawe. Agenda jest wypełniona wieloma prezentacjami, więc światło dzienne ujrzy z pewnością wiele ciekawych informacji dotyczących rozwoju oprogramowania Microsoftu. Pierwsze pokazy już się odbyły, a wszystkie można śledzić na oficjalnej stronie wydarzenia.

Microsoft Build 2020 trwa tylko 48 godzin. Dziś i jutro odbędzie się jednak naprawdę sporo wydarzeń. Wśród nich Imagine Cup, prezentacje dotyczące między innymi Azure oraz panele z czasem poświęconym na dyskusje między deweloperami.

Podczas ubiegłorocznej konferencji Build – wówczas organizowanej jeszcze w trybie fizycznego spotkania – poznaliśmy między innymi listę szykowanych nowości do przeglądarki Microsoft Edge, framework Fluid oraz plany dotyczące jądra Linuksa. O wszystkich można przeczytać w serii publikacji, w której znalazły się wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tamtego wydarzenia.

bEUZicdP

Istotnych informacji z konferencji Build 2020 także u nas nie zabraknie. Zainteresowanych szczegółami zapraszamy do śledzenia publikacji w nadchodzącym czasie, a szczególnie jutro.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (4)
bEUZiceL