Microsoft Dynamics CRM w chmurze - również w Polsce

Microsoft Dynamics CRM w chmurze - również w Polsce

Wojciech Cybulski
18.01.2011 19:32

Firmy z całego świata, w tym z Polski, mogą już korzystać z Dynamics CRM Online - stworzonego przez firmę Microsoft i działającego w chmurze systemu do zarządzania firmą (CRM i ERP).

Microsoft Dynamics CRM Online pozwala na sprawne zarządzanie finansami przedsiębiorstwa oraz monitorowanie procesu produkcji, relacji z klientem i dystrybucji towarów i usług. Dynamics CRM Online jest dostępny w 41 wersjach językowych - z usługi mogą korzystać także polscy użytkownicy. Microsoft zachęca przedsiębiorców do przetestowania nowych rozwiązań i skorzystania z przygotowanej oferty promocyjnej. CRM Online działa w oknie przeglądarki i nie wymaga instalowania jakiegokolwiek oprogramowania.

Osoby chcące sprawdzić nowy produkt w praktyce mogą zdecydować się na założenie 30-dniowego konta testowego. W każdej chwili okres działania usługi można przedłużyć - roczna subskrypcja została wyceniona na 31 euro za użytkownika. Ponadto osoby, które porzucą rozwiązania konkurencji na nowego Dynamics CRM Online mogą liczyć na duże rabaty na usługi związane z migracją i dostosowaniem produktu do indywidualnych potrzeb. Oficjalna prezentacja Microsoft Dynamics CRM Online została zaplanowana na jutro. Chętni mogą zapisać się na transmisję online z tego wydarzenia - wystarczy zarejestrować swój udział na stronie Microsoftu.

O produktach Microsoft Dynamics można usłyszeć u nas już od paru lat, ale nadal trudno rozpatrywać je jako poważną konkurencję dla obecnych od dawna na polskim rynku programów wspomagających zarządzanie firmą. Rodzime produkcje są zdecydowanie lepiej dopasowane do polskich realiów, a producenci będacy "na miejscu" gwarantują szybszą reakcję na zmieniające się przepisy. Microsoft tymczasem dopiero zaczyna otwierać swoje oprogramowanie na międzynarodowe rynki. Wydanie polskiej wersji online Dynamics CRM to krok we właściwym kierunku, ale przed Microsoftem bez wątpienia jeszcze długa droga.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)