Microsoft Edge: zmiany w wydaniu Dev. Dwie nowe funkcje i szereg poprawek błędów

Microsoft Edge Dev jest dostępny w kolejnym wydaniu, fot. Oskar Ziomek
Microsoft Edge Dev jest dostępny w kolejnym wydaniu, fot. Oskar Ziomek
Oskar Ziomek

20.11.2019 20:27, aktual.: 20.11.2019 20:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoft Edge z Chromium w testowym wydaniu Dev jest już dostępny do pobrania w nowej wersji 80.0.334.2. W przeglądarce pojawiły się zaledwie dwie nowe funkcje, ale i szereg poprawek dotychczasowych błędów.

Microsoft stara się, by dopracować przeglądarkę Edge najbardziej, jak to tylko możliwe. Premiera zapowiedziana jest na połowę stycznia i chociaż mam wątpliwości, czy będzie to sukces, cotygodniowa kompilacja wydania Dev daje mi pewną nadzieję. Przeglądarka ponownie została dopracowana, pojawiły się tu dwie nowości, a menu bez kombinowania można już przeglądać w języku polskim.

Informacje o Edge'u. Już po polsku i z nowym logo.
Informacje o Edge'u. Już po polsku i z nowym logo.

Usterki, które wyeliminowano, to między innymi nieuzasadnione zawieszanie podczas uruchamiania programu, zawieszanie w przypadku wyszukiwania haseł z poziomu paska adresu, problemy z eksportowaniem kolekcji do pliku Excela czy zawieszanie panelu kolekcji przy próbie zmiany nazwy wybranej z nich.

Nowe funkcje w Edge'u to natomiast opcja automatycznego zapobiegania śledzenia podczas korzystania z sieci w oknach incognito oraz możliwość sortowania folderów ulubionych według nazw, do czego można dotrzeć przez kliknięcie prawym przyciskiem myszy.

Stabilny Edge ma mieć premierę 15 stycznia 2020 roku. Testowe wersje przeglądarki można pobrać z naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (58)
Zobacz także