Microsoft Launcher dostępny w wersji stabilnej

Microsoft Launcher dostępny w wersji stabilnej

Microsoft Launcher dostępny w wersji stabilnej
Mariusz Błoński
13.10.2017 11:31, aktualizacja: 13.10.2017 12:03

Microsoft Launcher (znany wcześniej jako Arrow Launcher) wyszedł z fazy beta. Koncern zachęca dotychczasowych użytkowników Arrow Launchera do migracji. Oprogramowanie jest jednym z elementów, obok np. przeglądarki Edge dla Androida, dzięki którym Microsoft będzie chciał podbić rynek mobilny.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Do wykorzystania pełni możliwości Microsoft Launchera konieczne jest posiadanie Windows 10 z Fall Creators Update. Mechanizm Continue on PC pozwoli wówczas na pracę na pececie z dokumentami tekstowymi, obrazami i innymi plikami, które już edytowaliśmy na smartfonie. Wraz z premierą stabilnej wersji Microsoft Launchera, aktualizację do tej niej otrzymają także dotychczasowi użytkownicy Arrow Launchera.

Aplikacja była już dostępna od pewnego czasu, zatem jej użytkownicy przechodząc na pełną wersję nie zauważą raczej żadnych większych zmian. Wyjście z bety wskazuje jednak, że Microsoft poradził sobie z najpoważniejszymi problemami i uznał aplikację za dojrzałą. Jako, że dotychczas zbierała ona przychylne opinie, koncern z Redmond może spróbować wykorzystać ją do zwiększenia swoich udziałów w rynku mobilnym.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Więcej na temat zmian w nowej odsłonie launchera Microsoftu pisaliśmy po premierze wersji testowej. Najnowsza wersja Microsoft Launchera w wersji stabilnej jest już dostępna w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)