Microsoft Office for Mac 2011 ikona

Microsoft Office for Mac 201114.7.1

MacOSBiuroPakiety biuroweMicrosoft Office for Mac 2011
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item

Microsoft Office for Mac 2011 to wydanie dobrze znanego pakietu biurowego Microsoftu przeznaczone dla systemu OS X. W skład pakietu wchodzi edytor tekstu (Word), arkusz kalkulacyjny (Excel), program do tworzenia prezentacji (PowerPoint) oraz rozbudowany klient pocztowy (Outlook).

Pakiet biurowy Microsoft dla Maków, podobnie jak jego odpowiednik dla Windowsa, został połączony z kontem Microsoft i zintegrowany z dyskiem OneDrive oraz usługami SharePoint. Dokumenty tworzone w programach wchodzących w skład pakietu Office można zapisywać bezpośrednio na nich lub wysyłać pocztą elektroniczną. Aby przeglądać zdalne dokumenty można skorzystać z programu Document Connection dołączonego do pakietu.

Microsoft Word to rozbudowany edytor tekstu, w którym można złożyć od podstaw zarówno prosty list, bogatą w grafiki broszurę czy pracę naukową. Aktywna wstążka wyświetla narzędzia zmieniające się w zależności od elementu, który jest aktualnie zaznaczony. Można także ukryć cały interfejs programu i skupić się na pisaniu dzięki widokowi „z fokusem”.

Wykorzystanie narzędzia do wstawiania grafik wraz z narzędziem do ich kompresji pozwala kontrolować rozmiar zapisanego dokumentu. Towarzyszący Wordowi edytor równań umożliwia umieszczanie wzorów matematycznych w dokumentach, można także osadzać w nich tabele z Excela z zachowaniem możliwości edycji, wykresy, schematy, kształty wektorowe, spisy treści, nagłówki, stopki i korzystać z automatycznego formatowania.

Microsoft Excel to zaawansowany arkusz kalkulacyjny, w którym można zarówno poprowadzić domowy budżet, przedstawić liczby na atrakcyjnych wykresach, jak i przetwarzać dane korzystając z makr i tabeli przestawnych, które ułatwiają przesiewanie dużych zestawów. Tu również menu w postaci wstążki zapewnia szybki dostęp do narzędzi najczęściej używanych w kontekście. Dzięki skryptom Visual Basic oszczędzamy czas poprzez automatyzację powtarzalnych zadań.

Microsoft PowerPoint to program, w którym można opracować oraz wyświetlać przykuwające oko prezentacje multimedialne. Dzięki wstążce wszystkie potrzebne narzędzia są w zasięgu wzroku. Podczas umieszczania w prezentacji grafik możemy usuwać z nich tła lub nadkładać na nie filtry. Slajdy można wzbogacić trójwymiarowymi efektami przejść, animacjami i multimediami. Nowością jest możliwość wykonania pokazów online. Wbudowany prezenter pozwoli przećwiczyć prezentację oraz daje możliwość sporządzenia notatek dla prowadzącego, które podczas pracy z projektorem można umieścić na ekranie niewidocznym dla słuchaczy. PowerPoint może także współpracować z różnymi pilotami, co znacznie ułatwia prowadzenie prezentacji.

Microsoft Outlook to rozbudowany program do obsługi poczty elektronicznej oraz zarządzania kontaktami, kalendarzem, krótkimi notatkami i listą zadań. Dzięki obsłudze wielu kont i przedstawianiu wiadomości w postaci wątków można sprawnie uporządkować korespondencję. Zarówno pocztę, jak i książkę adresową oraz kalendarze można synchronizować z różnymi usługami, w tym z serwerami Exchange i Outlook.com. Outlook potrafi także automatycznie pobrać konfigurację dla wielu popularnych usług innych firm.

Przy tworzeniu dokumentów w każdym z programów można zacząć od jednego z licznych szablonów, których lista zostanie pokazana przy uruchomieniu, lub pobrać szablon z Sieci. Do pakietu dołączony został także zestaw niewielkich ilustracji (ClipArt). W każdym z programów można przyspieszyć wykonywanie popularnych zadań dzięki akcjom Automatora.

Uwaga!

Po zainstalowaniu pakietu można testować go przez 30 dni lub korzystać z bezpłatnej wersji jedynie do przeglądania plików bez ograniczeń czasowych. Do testowania pakietu potrzebne jest konto Microsoft i aktywacja okresu testowego Office 365, co wiąże się z przekazaniem informacji rozliczeniowych (PayPal lub karta kredytowa). Można także połączyć pakiet z wykupioną już subskrypcją Office 365.

Microsoft Office for Mac 2011 jest także dostępny jako jednorazowy zakup w wersji profesjonalnej oraz tańszej, pozbawionej Outlooka, przeznaczonej dla użytkowników domowych, studentów i uczniów.

Udostępnij
Microsoft Office for Mac 2011 14.7.1wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań6 165
Data aktualizacji10 sty 2017
Rozmiar pliku967.88 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Microsoft Office for Mac 2011 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)