Microsoft podaje listę gier na premierę Xboksa One, zapowiada nowe tytuły, ujawnia program ID@Xbox

Microsoft podaje listę gier na premierę Xboksa One, zapowiada nowe tytuły, ujawnia program ID@Xbox

Microsoft podaje listę gier na premierę Xboksa One, zapowiada nowe tytuły, ujawnia program ID@Xbox
20.08.2013 13:04

Rozpoczynają się targi Gamescom w Niemczech i przy tej okazji nie mogło oczywiście zabraknąć istotnych ogłoszeń związanych z rynkiem gier. Microsoft mocno promuje naturalnie Xboksa One, podając między innymi listę tytułów, które dostępne będą przy premierze konsoli, kiedy pojawi się ona na pierwszych 13 rynkach świata. Spośród wielu zapowiedzianych do tej pory pozycji na sprzęt, na start dostaniemy przeszło 20.

The Best Games Are on Xbox One

Chodzi o Assassin's Creed IV: Black Flag, Battlefield 4, Call of Duty: Ghosts, Crimson Dragon, Dead Rising 3, FIFA 14, Forza Motorsport 5, Just Dance 2014, Killer Instinct, LEGO Marvel Super Heroes, Lococycle, Madden NFL 25, NBA 2K14, NBA LIVE 14, Need for Speed: Rivals, Peggle 2, Powerstar Golf, Ryse: Son of Rome, Skylanders: Swap Force, Watch Dogs, Zoo Tycoon oraz Zumba Fitness: World Party. Do tego dochodzi Fighter Within, całkiem nowa bijatyka Ubisoftu. To rzecz jasna nie koniec ogłoszeń.

Fighter Within Trailer

FIFA 14 tylko na obu maszynach Microsoftu dostanie tryb Ultimate Team z legendami piłki nożnej, gra w cyfrowej formie dodawana ma być także do wszystkich przedpremierowych zamówień Xbox One w Europie. Potwierdzono DLC dla Call of Duty: Ghosts najpierw w wydaniu na Xboksy, a także fakt wykorzystywania przez produkcję chmury do obsługi zabawy po sieci. Do sklepów trafią zestawy również z tą grą. Wyłącznie na Xboksa One strzelanka The Division Ubisoftu dostanie unikalne dodatki.

Fable Legends - Announce Trailer

Pomimo odejścia Petera Molyneux z Lionhead Studios, seria Fable będzie dalej rozwijana. Zapowiedziano Fable Legends na Unreal Engine 4. Powrócimy do kolorowych krain Albionu w cztery osoby, wspólnie rozprawiając się ze złem, poszukując potężnych przedmiotów oraz decydując się na drogę dobra lub zła. W tym drugim przypadku pokierujemy jeszcze armiami sługusów, porozstawiamy pułapki i ogólnie utrudnimy bohaterom życie, do tego własną ręką, bo gra korzystać ma z technologii SmartGlass.

Microsoft też już wcześniej dawał znać, że otworzy się na niezależnych twórców gier, teraz zaś zdradza szczegóły inicjatywy ID@Xbox. W porozumieniu z 50 najważniejszymi zespołami sceny tzw. Indie przygotowano program, umożliwiający każdemu, kto chce i umie, samodzielne wydawanie gier na Xboksie One. Projekty pojawią się potem na rynku Xbox Live na równych prawach, takich jak mają wielkie komercyjne produkcje. Ceny ustali Microsoft, zgarniając 30 procent z zysków ze sprzedaży. Deweloperzy mogą liczyć na dostęp do dev kitów, wsparcie techniczne plus pomoc w rozreklamowaniu gry.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)