bELjYzQR
Microsoft PowerPoint ikona

Microsoft PowerPoint

Strona głównaAndroidBiuro i firmaPrezentacjeMicrosoft PowerPoint
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mobilna wersja jednej z najpopularniejszych aplikacji do otworzenia prezentacji. Oferuje możliwość otwierania oraz edytowania prezentacji zapisanych w chmurze OneDrive, Dropbox, Dysk Google, Box, SharePoint oraz w pamięci urządzenia. Dysponuje oddzielnym interfejsem dla tabletów oraz telefonów.

bELjYzQT

Ilość dostępnych narzędzi jest znacznie ograniczona względem edycji dla systemu Windows, jednak w przypadku systemów mobilnych taki zabieg pomaga w nawigacji. Znajdziemy tu większość z najczęściej używanych narzędzi i co najważniejsze, spory zbiór gotowych szablonów. Microsoft PowerPoint pozwala nie tylko dodawać tekst oraz treści multimedialne do prezentacji ale także wykorzystywać animacje i efekty przejścia. Nie zabrakło trybu prezentacji, dzięki któremu możemy pokazać naszą treść innym, oraz widoku prezentera.

Microsoft PowerPoint na Androida oferuje 3 tryby pracy. Bez logowania na konto możemy przeglądać dokumenty. Po zalogowaniu się na konto, które nie ma subskrypcji Office 365, otrzymamy dodatkowo możliwość edytowania, ale przy ograniczonym zestawie narzędzi. Dopiero Office 365 zapewnia nam dostęp do wszystkich funkcji i możliwości aplikacji. Ich zakres możemy sprawdzić z poziomu aplikacji.

Interfejs bardzo dobrze dopasowano do ekranów mobilnych, dzięki czemu praca z materiałami nie powinna sprawiać problemu. Nie zabrakło również możliwości drukowania i udostępniania prezentacji innym osobom. Microsoft PowerPoint sprawdza się bardzo dobrze jako narzędzie do szybkiej edycji już istniejących prezentacji albo tworzenia prostych z poziomu tabletu i telefonu.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań8 979
Data aktualizacji22 paź 2021
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Microsoft PowerPoint ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bELjYzRP