iOSBiuro i firmaPrezentacjeMicrosoft PowerPoint
Microsoft PowerPoint ikona

Microsoft PowerPoint2.78.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mobilna wersja jednej z najpopularniejszych aplikacji do otworzenia prezentacji. Oferuje możliwość otwierania oraz edytowania prezentacji zapisanych w chmurze OneDrive, Dropbox, SharePoint, iCloud oraz w pamięci urządzenia.

Ilość dostępnych narzędzi jest znacznie ograniczona względem edycji dla systemu Windows, jednak w przypadku systemów mobilnych taki zabieg pomaga w nawigacji. Znajdziemy tu większość z najczęściej używanych narzędzi i co najważniejsze, spory zbiór gotowych szablonów. Microsoft PowerPoint pozwala nie tylko dodawać tekst oraz treści multimedialne do prezentacji ale także wykorzystywać animacje i efekty przejścia. Nie zabrakło trybu prezentacji, dzięki któremu możemy pokazać naszą treść innym, oraz widoku prezentera.

Microsoft PowerPoint na iOS oferuje 3 tryby pracy. Bez logowania na konto możemy przeglądać dokumenty. Po zalogowaniu się na konto, które nie ma subskrypcji Office 365, otrzymamy dodatkowo możliwość edytowania, ale przy ograniczonym zestawie narzędzi. Dopiero Office 365 zapewnia nam dostęp do wszystkich funkcji i możliwości aplikacji. Ich zakres możemy sprawdzić z poziomu aplikacji. Aplikacja wspiera wprowadzony wraz z iOS 9.0 multitasking. Dzięki czemu może pracować z innymi aplikacjami na jednym ekranie. Gdy do urządzenia podczepimy klawiaturę obsługuje skróty klawiszowe, który podejrzymy z pomocą przycisku cmd.

Interfejs bardzo dobrze dopasowano do ekranów mobilnych, dzięki czemu praca z materiałami nie powinna sprawiać problemu. Nie zabrakło również możliwości drukowania i udostępniania prezentacji innym osobom. Microsoft PowerPoint sprawdza się bardzo dobrze jako narzędzie do szybkiej edycji już istniejących prezentacji albo tworzenia prostych z poziomu tabletu i telefonu. Współpracuje również z zegarkami Apple Watch.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań5 795
Data aktualizacji28 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Microsoft PowerPoint ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)