Microsoft prezentuje nowe aplikacje do śledzenia newsów na Androida i iOS‑a

Microsoft prezentuje nowe aplikacje do śledzenia newsów na Androida i iOS-a

31.01.2018 17:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma z Redmond kontynuuje politykę wydawania aplikacji na mobilne systemy operacyjne rozwijane przez Google i Apple. Sporą aktualizację otrzymała właśnie aplikacja MSN Wiadomości. Zmiany trafiły do edycji testowej i są zapowiedzią gruntownego odświeżenia.

Nowa wersja została znacząco przeprojektowana, by stać się bardziej przystępną i funkcjonalną. Zmiany zauważalne są już przy pierwszym uruchomieniu, które pozwala na skonfigurowanie aplikacji i wybranie interesujących treści. Solidny lifting objął także ekran główny, który otrzymał bardziej nowoczesny wygląd dostosowany do nowych wydań Androida i iOS-a.

Obraz

Dzięki synchronizacji można otrzymać identyczne treści na różnych platformach. Dla wybranych miast wprowadzone zostały lokalne wiadomości. Przechodzenie między artykułami stało się łatwiejsze – nowy będzie wyświetlany po przewinięciu aktualnego. Z kolei zalety ciemnego motywu mają być odczuwalne podczas czytania nocą.

Najważniejsze i najpopularniejsze wiadomości z całego świata będą pojawiać się w powiadomieniach z aplikacji. Dodatkowo wygodnie można udostępnić artykuły, zdjęcia i materiały wideo. Obsługiwane są popularne aplikacje społecznościowe, jak Twitter czy Facebook.

Obraz

Jak wspomnieliśmy, nowa wersja jest obecnie w fazie testów. Użytkownicy Androida do testów mogą dołączyć za pośrednictwem Google Play. Z kolei posiadacze urządzeń z logo nadgryzionego jabłka muszą udać na stronę MSN News beta i podać identyfikator Apple ID. Po 24 godzinach otrzymają wiadomość e-mail z linkiem umożliwiającym przystąpienie do testów.

Aktualną stabilną wersję MSN Wiadomości znajdziecie w naszej bazie oprogramowania. Aplikacja dostępna jest na Androida oraz iOS-a.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)