Microsoft Surface Pro 8 i Laptop 4. Wyciekły zdjęcia, oto czego się spodziewać

Microsoft Surface Pro 8 i Laptop 4. Wyciekły zdjęcia, oto czego się spodziewać

fot. Lucas Kepner/Unsplash
fot. Lucas Kepner/Unsplash
27.11.2020 10:00

Microsoft Surface Pro 8 i Surface Laptop 4 mają ukazać się w 2021 roku. Do tej pory niewiele wiedzieliśmy o urządzeniach, ale pojawiły się właśnie w sieci ich zdjęcia.

Materiały, na których uwieczniono Surface Pro 8 i Surface Laptop 4 wyglądają na fotografie wykonane dla organów zajmujących się regulacją telekomunikacji. Odkrył je użytkownik Twittera, @cozyplanes.

Z wyglądu wydaje się, że Surface Pro 8 i Surface Laptop 4 będą jedynie odświeżonymi wersjami poprzednich modeli z serii, czyli Pro 7 oraz Laptop 3. Co jednak ciekawe, zapowiada się na to, że Surface Pro 8 ukaże się z obsługą LTE w standardzie.

Czego jeszcze możemy spodziewać się po nowych sprzętach Microsoftu? Według wcześniejszych doniesień Windows Central, zarówno Surface Pro 8, jak i Surface Laptop 4 mają posiadać procesory 11. generacji Intela wraz ze zintegrowanymi układami Intel Xe.

Jeśli chodzi o Surface Laptop 4, oczekiwane są także opcje z procesorami AMD Ryzen 4000 w formie zmodyfikowanego chipu zaprojektowanego przez Microsoft. Firma z Redmond ma tu trochę do udowodnienia, gdyż poprzedni układ ich autorstwa na bazie Ryzena miał problemy z płynnym odtwarzaniem treści w 4K.

Odświeżenie serii Surface Pro czy Surface Laptop ma miejsce najczęściej w październiku. Windows Central uważa jednak, że te nowe sprzęty z tej serii mogą ukazać się już w styczniu 2021 roku.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)