Microsoft udostępnia próbną wersję Windows 7 Enterprise!

Redakcja

02.09.2009 11:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoft udostępnił 90-dniową, w pełni funkcjonalną wersję próbną Windows 7 Enterprise. Obraz ISO systemu mogą pobrać z witryny Microsoft TechNet wszyscy zainteresowani.

System dostępny jest w pięciu językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim oraz japońskim. Jak wiadomo Windows 7 Enterprise pozwala na instalacje pakietów MUI, co umożliwia dostosowanie wersji językowej do własnych potrzeb. Do wyboru użytkownicy mają też wersję 32- jak i 64-bitową. Warto pamiętać, że po upływie okresu testowego, system rozpocznie samoczynne zamykanie co jedną godzinę. Do instalacji systemu nie jest wymagany klucz produktu.

Microsoft informuje, że wersja ta została przygotowana dla profesjonalistów IT odpowiedzialnych np. za sieci korporacyjne, którzy jak dotąd nie mieli dostępu do Windows 7 RTM w ramach Software Assurance Volume License czy subskrypcji MSDN i TechNet.

Microsoft zapewnia, że przez 90-dniowy okres testowy za pośrednictwem Windows Update będą dostarczane aktualizacje. Próbna wersja Windows 7 Enterprise będzie dostępna do pobrania do 31 marca 2010 roku. Liczba pobrań jest ograniczona, dlatego warto się spieszyć. Użytkownicy, którzy zdecydują się po okresie próbnym na zakup Windows 7, będą musieli dokonać czystej instalacji systemu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (70)
Zobacz także