Microsoft wydaje aplikację Hyperlapse dla Androida i zwiększa wsparcie dla Windows Phone

Microsoft wydaje aplikację Hyperlapse dla Androida i zwiększa wsparcie dla Windows Phone

Microsoft wydaje aplikację Hyperlapse dla Androida i zwiększa wsparcie dla Windows Phone
Paweł Piskurewicz
21.07.2015 09:03, aktualizacja: 21.07.2015 09:35

Ponad dwa miesiące od startu publicznych testów beta aplikacji Hyperlapse przyszła pora na oficjalną premierę dla systemu Android. Przy tej okazji poszerzono również listę wspieranych urządzeń z Windows Phone.

Aplikacja Microsoft Hyperlapse Mobile ma nam pomóc w odczuwalny sposób poprawić jakość filmów kręconych „z ręki”. Dzięki przyśpieszeniu i specjalnym algorytmom niweluje drgania spowodowane naszym ruchem. Materiał zostanie odpowiednio przyśpieszony, przepuszczony przez algorytm wyrównujący trajektorie kamery, a także w razie potrzeby poddany renderowaniu. Więcej o działaniu tych mechanizmów możecie przeczytać w poprzednim wpisie.

Meet Hyperlapse Mobile

Zaletą programu jest prosty i intuicyjny interfejs. Rola użytkownika ogranicza się właściwie do trzech wyborów. Decydujemy czy chcemy importować już stworzony film, czy też nagrać nowy (w tym z wykorzystaniem przedniej kamery). Określamy jego finalne przyśpieszenie (od 1 do 32 razy), a na koniec całość zapisujemy w pamięci urządzenia bądź też udostępniamy jak normalne wideo za pomocą systemowego menu udostępniania. To wszystko. Nie znajdziemy tu rozbudowanych ustawień, opcji, czy też potrzeby zakładania konta.

Obecnie aplikacja mobilna jest dostępna w wersji dla urządzeń z systemem Androidem oraz Windows Phone. W przypadku tego drugiego i telefonów z 512 MB pamięci nie ma możliwości nagrywania filmów w jakości HD. Hyperlapse dostępny jest za darmo.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)