WindowsGrafikaProgramy do malowaniaMilton
Milton ikona

Milton1.6.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Milton to stosunkowo nietypowa aplikacja do rysowania, szkicowania i malowania, która umożliwia tworzenie obrazów bez wykorzystania pikseli.

Opisywane narzędzie powinno znaleźć zainteresowanie wśród artystów chcących oddać jak najwięcej szczegółów podczas tworzenia swojego nowego dzieła. Rysowanie, szkicowanie lub malowanie przy użyciu pikseli ma swoje zalety, ale w pewnych sytuacjach mocno ogranicza kreatywność autora, który może skorzystać z innej techniki proponowanej przez Milton.

Minimalistyczny, ale wystarczający interfejs w programie Milton oferuje możliwość definiowania wielkości, przezroczystości i koloru pędzla. Użytkownik może za pomocą jednego kliknięcia przełączać się między utworzonymi warstwami.

Milton posiada jeszcze jedną, bardzo istotną zaletę: pozwala na cofanie wykonanych działań w nieskończoność, więc można przywrócić dany projekt do dowolnej fazy.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań441
Data aktualizacji5 cze 2019
Rozmiar pliku1.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Milton ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)