Mirror for Samsung TV Demo ikona

Mirror for Samsung TV Demo2.1.7

MacOSAkcesoriaInne akcesoriaMirror for Samsung TV Demo
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Mirror for Samsung TV to prosty program, który pozwala przesyłać obraz z Maca na SmartTV Samsunga. Program działa ze wszystkimi SmartTV wyprodukowanymi po 2012 roku.

Program pozwala przesyłać sam obraz lub obraz z dźwiękiem przez WiFi lub sieć lokalną w domu. Zagnieżdża się na górnej belce systemu i automatycznie znajduje telewizory zdolne odebrać sygnał, jeśli są włączone. Dane można przesyłać w trzech jakościach, przy czym żadna nie jest na tyle wysoka, by można było komfortowo grać.

Producent zapowiada, że zawsze należy spodziewać się nawet trzysekundowego opóźnienia względem tego, co dzieje się na Macu. Jeśli opóźnienia będą zbyt duże, można zmienić stopień kompresji obrazu. Program pozwala też wybrać ekran Maca, jeśli podłączony jest do niego zewnętrzny monitor, podczas wysyłania obrazu na SmartTV.

Jeśli wersja demonstracyjna programu działa prawidłowo, można kupić pełną w Mac App Store. Wersja demonstracyjna pozwala przesyłać obraz tylko przez kilka minut, ale to zupełnie wystarczy, by sprawdzić jakość działania w domowej sieci.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAirBeam TV
Liczba pobrań3 080
Data aktualizacji22 lis 2017
Rozmiar pliku17.54 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
Mirror for Samsung TV Demo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)