Mobilna karcianka South Park: Phone Destroyer już dostępna

Mobilna karcianka South Park: Phone Destroyer już dostępna

Mobilna karcianka South Park: Phone Destroyer już dostępna
10.11.2017 13:27

Zapowiadana podczas E3 gra mobilna osadzona w świecie kultowej kreskówki już jest dostępna. Możecie zacząć kolejny jesienny weekend wcielając się w niszczyciela smartfonów w świecie miasteczka South Park. Gra jest dostępna za darmo na Androida i iOS-a. Tysiące godzin spędzonych z nosem w telefonie w końcu się na coś przydadzą – gracz musi zmierzyć się z przeznaczeniem i walczyć o tytuł okrutnego niszczyciela telefonów.

SPPD 1920x1080 PL

South Park: Phone Destroyer to karcianka online o tyle ciekawa, że pokedynki toczone są nie turowo, ale w czasie rzeczywistym. Kolejne karty, przyzywające zakręconych wojowników, rzucamy nie w swojej kolejce, ale gdy odnowi się dostatecznie dużo punktów energii. Nie rzucamy też postaci na stół, ale w wir walki na ulicach miasteczka South Park.

350206490847832001

W South Park: Phone Destroyer zmierzą się gracze z całego świata, ale na graczy czeka też kampania do przejścia solo, w której do zdobycia są przeróżne nagrody i ulepszenia. Grę zaczynamy oczywiście od przygotowania swojego awatara. W talii znajdziemy kultowe postacie, a na polu bitwy specyficzny czarny humor i aktualny komentarz do sytuacji politycznej na świecie i stanu kultury popularnej. Dość wspomnieć, że South Park jest kreskówką, która nie zna tematów tabu i jest w stanie wyśmiać nie tylko Donalda Trumpa, ale nawet Jarosława Kaczyńskiego. Nie brakuje też elementów karcianki kolekcjonerskiej, a więc rzadkich i potężnych kart oraz możliwość ulepszania kart już posiadanych. Z pewnością dostaniemy też wydarzenia specjalne, ale na razie Ubisoft nic o nich nie mówi.

350206490847963073

Gracze mogą zbierać się w drużynach, wymieniać się kartami i w ten sposób budować silne frakcje. W talii znajdą się magowie, kowboje, cyborgi, bóstwa i wielu innych bohaterów, będących szalonymi wersjami znanych już postaci. Jak przystało na strategiczną grę bitewną, różne postacie spełniają w armii różne role (tank, skrytobójca, atak zdalny, walka bezpośrednia) i mają specjalne umiejętności. Karty zostały przygotowane specjalnie na potrzeby tej gry.

350206490848094145

Na graczy czeka oczywiście zupełnie nowa przygoda. Fabuła gry jest równie zwariowana, co innych produkcji, osadzonych w świecie miasteczka South Park. Kenny'ego trzeba zabić już na początku, potem jest tylko ciekawiej.

350206490848225217

Grę znajdziecie w naszej bazie dla Androida i iOS-a. Jest dostępna za darmo, ale zawiera mikropłatności. Można jednak odnieść spore sukcesy bez sięgania do portfela. Warto też zwrócić uwagę na to, że wszystkie istotne elementy gry zostały przetłumaczone na język polski. Ze względu na niewybredne słownictwo i sporą dawkę przemocy gra nie jest odpowiednia dla najmłodszych. Warto też przynajmniej trochę znać serial, by w pełni docenić humor.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)