Mobilna wersja Crazy Taxi od teraz dostępna za darmo

Mobilna wersja Crazy Taxi od teraz dostępna za darmo

Mobilna wersja Crazy Taxi od teraz dostępna za darmo
Oskar Ziomek
30.05.2017 10:25, aktualizacja: 30.05.2017 11:07

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów nieco starszych gier, tym razem zręcznościowych, połączonych z wyścigami. Kultowa, kilkunastoletnia już produkcja Crazy Taxi w wersji mobilnej, jest od teraz dostępna za darmo. W konsekwencji trafiły do niej reklamy, które można usunąć mikropłatnościami, ale nawet z nimi rozegranie kilku wyzwań nie będzie szczególnie uciążliwe.

Jeśli tylko przełkniemy kwestię reklam w menu, sama rozgrywka nie jest już niczym przerywana. Dostępne są także wszystkie tryby i ustawienia. Grafikę w grze dostosowano oczywiście do współczesnych możliwości smartfonów, ale jej specyficzny styl (podobnie, jak muzyka) pozostał ten sam, co docenią w szczególności gracze, którzy mieli okazję grać w oryginał.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Przypomnijmy, że gracz wciela się tutaj w postać taksówkarza, którego zadaniem jest dowożenie do celu klientów. Tych musi wcześniej sam znaleźć i zaprosić do podróży w mieście. Generalnie celem jest zdobycie jak największej zapłaty, która zależna jest między innymi od czasu jazdy. Różni klienci będą preferować różne style jazdy, a zadaniem gracza będzie nie tylko dowiezienie ich na miejsce, ale także dostosowanie przejazdu do ich preferencji.

Grę Crazy Taxi możecie oczywiście znaleźć w naszej bazie. Dostępna jest wersja dla platformy Android oraz iOS.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)