Mobilna wersja Crazy Taxi od teraz dostępna za darmo

Mobilna wersja Crazy Taxi od teraz dostępna za darmo
30.05.2017 10:25
Mobilna wersja Crazy Taxi od teraz dostępna za darmo

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów nieco starszych gier, tym razem zręcznościowych, połączonych z wyścigami. Kultowa, kilkunastoletnia już produkcja Crazy Taxi w wersji mobilnej, jest od teraz dostępna za darmo. W konsekwencji trafiły do niej reklamy, które można usunąć mikropłatnościami, ale nawet z nimi rozegranie kilku wyzwań nie będzie szczególnie uciążliwe.

Jeśli tylko przełkniemy kwestię reklam w menu, sama rozgrywka nie jest już niczym przerywana. Dostępne są także wszystkie tryby i ustawienia. Grafikę w grze dostosowano oczywiście do współczesnych możliwości smartfonów, ale jej specyficzny styl (podobnie, jak muzyka) pozostał ten sam, co docenią w szczególności gracze, którzy mieli okazję grać w oryginał.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Przypomnijmy, że gracz wciela się tutaj w postać taksówkarza, którego zadaniem jest dowożenie do celu klientów. Tych musi wcześniej sam znaleźć i zaprosić do podróży w mieście. Generalnie celem jest zdobycie jak największej zapłaty, która zależna jest między innymi od czasu jazdy. Różni klienci będą preferować różne style jazdy, a zadaniem gracza będzie nie tylko dowiezienie ich na miejsce, ale także dostosowanie przejazdu do ich preferencji.

Grę Crazy Taxi możecie oczywiście znaleźć w naszej bazie. Dostępna jest wersja dla platformy Android oraz iOS.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)