Mobilny Windows otrzymał aktualizację Skype’a, która... poobracała obraz z kamer

Strona głównaMobilny Windows otrzymał aktualizację Skype’a, która... poobracała obraz z kamer
18.01.2018 17:02
Mobilny Windows otrzymał aktualizację Skype’a, która... poobracała obraz z kamer

Koniec rozwoju mobilnego Windowsa wciąż nie został oficjalnie ogłoszony, chociaż można odnieść wrażenie, że stanie się to już niebawem. Mimo tego, wciąż pojawią się aktualizacje dla wybranych aplikacji – ostatnio wydana została nowa wersja aplikacji do wiadomości, a teraz paczkę usprawnień i nowości otrzymał Skype.

Nowa wersja Skype’a dla mobilnego Windowsa oznaczona jest jako 12.13.257. Nie jest to wydanie skierowane dla Insiderów, lecz stabilna wersja programu. Niestety, nie jest pozbawiona błędów i to poważnych.

Na Reddicie pojawił się interesujący wątek. Osoby w nim dyskutujące skarżą się na nową aktualizację Skype’a. Po jej instalacji, obraz z kamery obracany jest o 180 stopni. Co ciekawe, nie jest to pierwszy przypadek obracania rejestrowanego obrazu do góry nogami. Wcześniej z podobnym problemem męczyli się użytkownicy Skype'a na wielu dystrybucjach Linuksa.

Pewna grupa użytkowników ma problem z kamerą umieszczoną z tyłu. Inni skarżą się na przednią kamerkę, pisząc, że tylna nie obraca obrazu. Jak zwykle nie brakuje też opinii, według których mobilny Windows stał się dla Microsoftu platformą drugiej kategorii, a dowodem ma być jakość wydawanego oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)