Monety Allegro: nowy program lojalnościowy z naciskiem na smartfony

Monety Allegro: nowy program lojalnościowy z naciskiem na smartfony

09.01.2017 10:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W lipcu zeszłego roku Allegro zakończyło obsługę programu lojalnościowego Payback. W związku z niską popularnością, wynikającą przede wszystkim ze stosunkowo niewielkich korzyści, jakie zapewniał udział w programie, nie spotkało się to ze szczególny zaskoczeniem czy sprzeciwem użytkowników. Allegro nie daje jednak za wygraną i przygotowuje swój własny program, Monety Allegro.

Najczęstszym zarzutem wobec Payback były mało atrakcyjne nagrody, które otrzymać można było dopiero po zrobieniu zakupów za nieadekwatnie wysoką kwotę. Według Money.pl, Allegro nie powtórzy błędów z przeszłości, choć nie obędzie się bez daleko idących ograniczeń.

Monety będzie można zatem zbierać w pierwszej kolejności tylko dzięki zakupom dokonanym z pośrednictwem aplikacji mobilnej Allegro. Ponadto Monety będę przyznawane dopiero po zakupach za minimum 60 złotych i tylko u sprzedających z rangą Standard Allegro oraz opłaconych za pomocą PayU. Wydanie 60 złotych poskutkuje otrzymaniem 6 Monet. 20 Monet można wymienić na rabat o wartości 20 złotych.

Również możliwość korzystania z otrzymanych w ramach programu lojalnościowego rabatów została ograniczona do zakupów dokonanych dzięki aplikacji mobilnej i na kwotę co najmniej 50 złotych. Widać wyraźnie, że Allegro chce w ten sposób spopularyzować e-zakupy na urządzeniach mobilnych, które nadal pozostają w Polsce umiarkowanie popularne. Nie jest jeszcze jasne, kiedy będzie można zacząć zbierać Monety Allegro.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (59)