AndroidZdrowie i aktywnośćMonitorowanie aktywnościMovesum — Steps by Lifesum
Movesum — Steps by Lifesum ikona

Movesum — Steps by Lifesum1.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Movesum to aplikacja, która w prosty sposób przelicza liczbę stawianych codziennie kroków na potrawy i liczbę kalorii, które spaliliśmy dzięki naszej aktywności fizycznej.

Przed rozpoczęciem korzystania z programu Movesum należy uprawnić go do korzystania z danych zbieranych przez Google Fit. To właśnie z niej Movesum czerpie wiedzę o tym, ile kroków codziennie stawiamy. Dlatego chcąc korzystać z Movesum, wcześniej należy zacząć korzystać właśnie z usługi Google Fit. Później zobaczymy rysunki potraw, których zawierają tyle kalorii, ile udało się spalić podczas marszu. Na liście zobaczymy np. hamburgery, hot dogi, colę, lampki wina, ale też warzywa takie, jak brokuły lub szparagi.

W Movesum możemy ustawić codzienny cel, czyli określoną liczbę kroków do wykonania. Program przypomni nam o zadaniu, jeśli pod koniec dnia zabraknie nam nieco kroków do osiągnięcia ustalonego wcześniej pułapu. Z kolei klikając na poszczególne ikony potraw dowiemy się, jaką mają wartość odżywczą oraz ile tłuszczów oraz węglowodanów dostarczają organizmowi. Aplikacja pod względem graficznym prezentuje się świetnie, nowocześnie, jest też prosta w obsłudze.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMovesum
Liczba pobrań60
Data aktualizacji11 sie 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Movesum — Steps by Lifesum ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)