reklama

moviEZ HD 1.0.2911

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

moviEZ HD to prawie bezobsługowa aplikacja przeznaczona do błyskawicznego tworzenia filmów z imprez rodzinnych, wycieczek, wakacji itp. Obsługa programu jest bardzo prosta.

Aby stworzyć i edytować film w aplikacji moviEZ HD wystarczy przebrnąć przez trzy proste etapy. Najpierw należy wybrać zdjęcia i pliki wideo, które chcemy wykorzystać w naszym filmie. Następnie wskazać jeden z dziesięciu stylów odtwarzania i na końcu dodać ścieżkę dźwiękową, która będzie odtwarzana podczas oglądania klipu wideo. Wszystkie przejścia i animacje są predefiniowane w stylach, które dodatkowo możemy modyfikować uzyskując niestandardowe kompozycje.

Do najważniejszych możliwości edytora zaliczyć należy m. in funkcję automatycznego synchronizowania muzyki z wideo, obsługę materiałów wideo o rozdzielczości Full HD, możliwość prostego nakładania loga, tytułów na wideo i zdjęcia oraz funkcję dogrywania narracji. Podobnie jak w innych tego typu programach również moviEZ HD oferuje zarówno funkcję szybkiego przygotowywania filmów do odtwarzania na urządzeniach przenośnych (PSP, iPhone, iPod Touch, iPod), jak i automatycznego udostępnienia ich w popularnych serwisach społecznościowych (Facebook, YouTube).

Edytor obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty wideo w tym AAC, ASF, AVCHD, AVCHD-Lite, AVI, BMP, DV-AVI, GIF, H.264, HDV, JPEG, MOV, MP3, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, PNG, QuickTime, TIFF, WAV, WMA, WMV, 3GP. Każdy gotowy projekt możemy eksportować do AVCHD, AVI, DV-AVI, H.264, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, MP4, MOV, MOV-HD, WMV czy WMV-HD.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 18.09.2012 01:36

Właśnie korzystam od niedzieli ten program "moviEZ HD ". Owszem podoba mi się, ale... przy wyborze któregoś ze stylów (nie każdy) wyskakuje okienko z informacją o problemie. Mam na myśli "Wysłać informację" lub " nie wysłać ". Obojętnie które kliknę to program znika z pulpitu i muszę na nowo otwierać i powtarzać robotę z filmem.

  #4 17.06.2012 16:18

W 100 % zgadzam sie z Tomim - dwa razy moja kilkugodzinna praca "poszla w kibel" - cytuje - trzeci raz nie dam sie na to nabrac. MS nie poprawil tego. Sprobuje moviEZ - bede mial przynajmniej porownanie.

  #3 19.10.2011 15:41

w wersji niezarejestrowanej nagrywa na dvd tylko 60 sek filmu ;-(

  #2 14.10.2011 10:38

ripride777 no własnie tylko jest z tym live movie makerem problem bo po zrobieniu projektu filmu bardzo często przy zapisywaniu gotowego filmu do pliku się zawiesza i nic z tym nie daje się zrobić. Kilkugodzinna praca idzie w kibel. :( MS zna problem od roku i nic z tym nie robi. Dużo o tym na forach ludzie piszą.

  #1 24.09.2011 07:26

niby fajny, ale darmowy windows live movie maker oferuje dokładnie to samo.

reklama