moviEZ HD 1.0.2911

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

moviEZ HD to prawie bezobsługowa aplikacja przeznaczona do błyskawicznego tworzenia filmów z imprez rodzinnych, wycieczek, wakacji itp. Obsługa programu jest bardzo prosta.

Aby stworzyć i edytować film w aplikacji moviEZ HD wystarczy przebrnąć przez trzy proste etapy. Najpierw należy wybrać zdjęcia i pliki wideo, które chcemy wykorzystać w naszym filmie. Następnie wskazać jeden z dziesięciu stylów odtwarzania i na końcu dodać ścieżkę dźwiękową, która będzie odtwarzana podczas oglądania klipu wideo. Wszystkie przejścia i animacje są predefiniowane w stylach, które dodatkowo możemy modyfikować uzyskując niestandardowe kompozycje.

Do najważniejszych możliwości edytora zaliczyć należy m. in funkcję automatycznego synchronizowania muzyki z wideo, obsługę materiałów wideo o rozdzielczości Full HD, możliwość prostego nakładania loga, tytułów na wideo i zdjęcia oraz funkcję dogrywania narracji. Podobnie jak w innych tego typu programach również moviEZ HD oferuje zarówno funkcję szybkiego przygotowywania filmów do odtwarzania na urządzeniach przenośnych (PSP, iPhone, iPod Touch, iPod), jak i automatycznego udostępnienia ich w popularnych serwisach społecznościowych (Facebook, YouTube).

Edytor obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty wideo w tym AAC, ASF, AVCHD, AVCHD-Lite, AVI, BMP, DV-AVI, GIF, H.264, HDV, JPEG, MOV, MP3, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, PNG, QuickTime, TIFF, WAV, WMA, WMV, 3GP. Każdy gotowy projekt możemy eksportować do AVCHD, AVI, DV-AVI, H.264, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, MP4, MOV, MOV-HD, WMV czy WMV-HD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!