Mozilla Thunderbird 13 udostępni załączniki na YouSendIt

Strona głównaMozilla Thunderbird 13 udostępni załączniki na YouSendIt
06.06.2012 11:50

W ślad za 13 wersją Firefoksa podąża klient poczty wydawany przez Mozillę. Dziś oficjalnie wydany został Thunderbird 13.

bEDpNXdx

Thunderbird 13 wyszedł naprzeciw osobom przesyłającym pocztą elektroniczną duże pliki. Adresat wiadomości otrzyma jedynie odnośnik, a plik będzie mógł pobrać w dogodnym czasie i bez obawy, że jego serwer poczty „odbije” wiadomość ze zbyt dużym załącznikiem. Takie działanie jest możliwe dzięki umowie z YouSendIt, ale Mozilla pracuje nad zawarciem umów z szerszym gronem podobnych serwisów. Mozilla nawiązała również współpracę z firmami hostingowymi Gandi i Hover, dzięki czemu użytkownicy Thunderbirda mogą uzyskać spersonalizowany adres e-mail z poziomu programu. Thunderbird zostanie automatycznie skonfigurowany i będzie od razu gotowy do obsługi nowego konta. Fundacja szuka kolejnych partnerów, aby zapewnić podobne usługi na większym terenie.

Na stronie Mozilli znajdziemy listę błędów poprawionych w tym wydaniu programu. Warto zaznaczyć, że Thunderbird 13 dla Windows wymaga Windows XP Service Pack 2 lub nowszego.

Program Thunderbird 13 można pobrać z naszego portalu dla systemów Windows, Linux i OS X.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEDpNXev