mp3DirectCut mp3DirectCut 2.32

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

mp3DirectCut to małe, darmowe narzędzie przeznaczone do edycji plików MP3. Program z powodzeniem można wykorzystywać do tworzenia dzwonków telefonicznych i nie tylko.

Aplikacja oferuje przydatne opcje umożliwiające szybkie wycinanie, wklejanie, usuwanie czy zmienianie głośności utworu bez konieczności dekompresji plików audio podczas edycji. Takie rozwiązanie oszczędza czas kodowania i zachowuje oryginalną jakość materiału. Dodatkowo program został wyposażony w mechanizm rejestrowania dźwięku i zapisywaniu go do formatu MP3 za pomocą jednego z wbudowanych koderów (ACM lub Lame encoder).

Obsługa programu jest bardzo prosta, a w większości przypadków ogranicza się do wskazania fragmentu utworu i wykonania żądanej czynności. Programiści zadbali również o to, by z aplikacji mp3DirectCut można było korzystać z poziomu wiersza poleceń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

W pełni spełnia swoje zadanie, używam go od lat. Świetne narzędzie to cięcia dźwięków jak i lekkiego przerabiania, dział bez zarzutu, zapisuje w mp3.
Brak
ocena użytkownika
10.07.2017 20:43 • Recenzja do wersji 2.23

Nie czytajcie "recenzji" użytkownika misiek363. Nie wiem jaki musiał być "informatyk", jak tego nie ogarnął, jak zwykły "Janusz" bez kwalifikacji od razu wszystko ogarnął. Fajny programik do niewielkich potrzeb. Polecam do tworzenia dzwonków.

złe
nie zapisuje w formacie mp3
ocena użytkownika
26.02.2017 21:29 • Recenzja do wersji 2.22

wielkie badziewie. Po wielkim bólach udało się zaznaczyć fragment piosenki, przyszedł czas do zapisu, i co? Zonk. Nie zapisuje w formacie mp 3. Nawet informatyk nie dał rady toego ogarnąć. Brawo dla twórcy porządnego gówna, oby tak dalej