mr_faktury PRO 3.06

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program umożliwiający wystawianie różnego rodzaju faktur z możliwością prowadzenia prostego magazynu i obsługą drukarek fiskalnych.

Umożliwia wystawianie faktur VAT, faktur eksportowych, wewnątrz unijnych, pro-forma, korekt i faktur skupu (obsługa skupu także wg wartości brutto) w tym faktur RR. Ponadto program daje możliwość śledzenia spłat, wysyłania ponagleń. Ma możliwość, drukowania faktur wielostronicowych z numerem strony, paragonów, generowania różnego rodzaju zestawień, między innymi zestawień sprzedaży, skupu itp.

Umożliwia ponadto wystawianie przelewów na gotowych wydrukach. Wersja testowa nie ma ograniczeń czasowych ale nie posiada wielu opcji, nie umożliwia pracy wielostanowiskowej i może być aktualizowana tylko przez 3 miesiące.

Opcje programu dostępne po płatnej rejestracji

- Długie nazwy towarów i usług (powyżej 70 znaków).
Może to być bardzo długi tekst, np. opis wykonanych czynności
- Opis faktury - dodatkowy tekst - np. osoby biorące udział w jakimś szkoleniu, szczególny sposób zapłaty faktury itp.
- Możliwość kasowania faktur i faktur korekcyjnych błędnie wprowadzonych.
- Ewidencja cen - wydruki - wg grupy towarowej lub całość
- Drukowanie przelewów na gotowych wydrukach
- Obsługa magazynu towarów. Stany magazynowe, remanent itp.
- Ewidencja zamówień
- Możliwość wystawienia faktury dla innego kupującego i innego płatnika
- Cenniki w innych walutach
- Szukanie firm po fragmencie nazwy lub miejscowości
- Wydruk ewidencji sprzedaży wg daty wystawienia
- Wydruk faktury pro forma
- Eksport faktury do pliku tekstowego typu csv (Excel)
- Obsługa Wydania Zewnętrznego - łatwa zamiana na faktury
- Obsługa daty ważności i numeru seryjnego dla towarów
- Obsługa noty uznaniowej i obciążeniowej
- Obsługa kodów pocztowych
- Obsługa drukarek fiskalnych ELZAB (FP600, OMEGA)
- Obsługa drukarek fiskalnych Posnet (Thermal)
- Obsługa faktury eksportowej
- Możliwość wydruku faktury eksportowej w walucie i w języku angielskim
- Możliwość wystawiania rabatów dla poszczególnych pozycji faktury
- Możliwość użycia zaawansowanego systemu rabatowego
- Faktury VAT UE (wewnątrzunijne)
- Możliwość sprzedaży towaru z magazynu przy braku towaru z późniejszym uzupełnieniem
- Współpraca z programem MR_FAKTURY_CRT
- Obsługa drukarek igłowych w trybie bezpośrednim

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #21 07.09.2016 10:23

@Arek485 (niezalogowany): Program jest na bieżąco aktualizowany do zmian jakie zachodzą w prawie. Ma tę zaletę że do swego działania nie potrzebuje internetu a można go używać nawet z pendrive'a. Najnowsze wersje tego programu można znaleźć na htpps://http://www.faktury-ok.pl

  #20 10.02.2016 11:57

Prościutki program, także dobry dla nie wymagających. Osobiście boję się na niektórych programach tego typu dłużej działać bo nie zawsze są one aktualizowane zgodnie z przepisami (obowiązującymi obecnie). Także ufam np. http://www.systim.pl, ale oczywiście to kwestia gustu, przyzwyczajeń i innych.

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #19 31.01.2016 22:35

Częste aktualizacje i dobry support. Nie kapuje tych waszych narzekań, no, ale ktoś programu nie widział na oczy to później takie są skutki.

Komentarze do poprzednich wersji

  #18 18.11.2013 22:45

@firmpro (niezalogowany):
Muszę się nie zgodzić z tą opinią. Staram się reagować na problemy klientów. Problem jest czasem jednak z tym że czasem ktoś narzeka zamiast zadzwonić albo przysłać maila. Bo problemy czasem wynikają z braku zrozumienia jak program działa - jest podręcznik - ale kto by to czytał. (Sam tego nie lubię) Ale niestety czasem trzeba choć przeglądnąć bo nie wszystko da się tak zaprogramować by było wiadomo od razu jak tego używać. Dla zainteresowanych podręcznik jest dostępny na http://www.fakturyok.pl/index.php/mr-faktury-pro-podrecznik
Obsługa walut została generalnie poprawiona i chyba się to sprawdza bo są firmy, które używają tego programu głównie korzystając z cenników walutowych. A pisząc ogólniki można skrytykować każdy program.

  #17 15.11.2013 00:00

Wszedłem na podany adres i ten program magazynowy jest dopiero przygotowywany - "wkrótce dostępny". Po co śmiecisz wątek ?

  #16 01.08.2013 16:58

W sieci jest znacznie więcej dobrych programów niz na samym wortalu dobreprogramy.pl
oto przykład http://quanteco.pl/program-magazynowy?

  #15 27.12.2012 15:33

Moja opinia po okresie użytkowania. Niestety jedno wielkie rozczarowanie. Na pierwszy rzut oka fajny, ale po zakupie i dłuższym działaniu, masakra. Faktury zaliczkowe zawieszają się, nie można poprawnie wystawić faktury końcowej. Rabatowanie zwalone, waluty, kicha...

  #14 01.04.2012 17:22

SUPER PROGRAM POLECAM KAŻDA FIRMIE. WSPARCIE OCENIAM NA 6 (ZDALNE ROZWIĄZANIE PROBLEMU PRZEZ INTERNET ZA DARMO:). INNE FIRMY POWINNY SIĘ UCZYĆ

  #13 16.03.2012 14:57

Do niezadowolonych ze wsparcia - żeby je mieć to trzeba zadzwonić lub przysłać maila. Staram się zawsze odpowiadać.
Studia nie są potrzebne żeby używać tego programu bo jest on prosty w obsłudze - choć zgoda są osoby odporne na używanie programów. Świadczy o tym ilość firm które używają go w wersji komercyjnej ponad 2000. Do prostego wystawienia faktury nic nie trzeba praktycznie ustawiać tylko wpisać dane. Ale uwaga ten program jest w wersji komercyjnej - czyli płatnej - jak ktoś chce za darmo to jest MR_FAKTURY.

  #12 02.09.2011 11:07

potrzebne osopbne studia i mnóstwo czasu do ustawienia jak na jednorazowe potrzeby do bani

gavron   6 #11 25.08.2011 08:48

mr_faktury_pro v.2.44 185 pln wersja jednostanowiskowa
mr_faktury_pro uaktualnienie v.2.44 licencja 92 pln wersja jednostanowiskowa

mr_faktury_start v.1.7 licencja email 62 pln wersja jednostanowiskowa

  #10 09.04.2011 15:53

Program w wersji darmowej bardzo ładnie chodzi na Ubuntu pod wine,chyba jedyny z tych co sprawdzałem.A sprawdziłem najpopularniejsze darmowe.Potestuje i pewnie kupię.

  #9 10.02.2011 10:32

G**no takie ze szok tragedia ten program niemozna dodac zadnego towaru i uslugi NIEPOLECAM!!!!!!!

  #8 13.02.2010 20:44

Myślę że ten program jest dość dobry na początek sprawia trochę problemów .Ale to jest tylko wyłącznie tym że przynajmniej ja byłem nauczony na innym programie pracować . I to w dodatku z sztabem ludzi do tego.A teraz muszę zajmować się sam .Jak poczytacie instrukcje to nie będzie więcej problemów. Ja miałem problem ale po skontaktowaniu się z Panem Mirosław Rogula i dzięki uprzejmości tego Pan problem został naprawiony.Zaznaczam że błąd był po mojej stronie.jestem zadowolony z tego programu i polecam go wszystkim.Poleciłem go nawet siostrze do prowadzenia zakładu fryzjerskiego.Serwis tego programu na 200% jest ok

  #7 05.01.2010 11:18

Popieram. Wydawało się, że będzie odpowiedni do małej firmy, tym bardziej że podobno szablony można dowolnie modyfikować. Niestety nie działa poprawnie, a w firmie to podstawa. Nie bardzo :/

  #6 21.10.2009 22:29

Program może i by się sprawdził po poprawkach, ale wsparcia nie ma za nic i program posiada nawet w najnowszej wersji błędy, o czym znajomi przekonali się już po zakupie. Więc trzeba się zastanowić (bo w nazwie PRO nie odzwierciedla działania), a to jednak do obsługi firmowej.

  #5 15.06.2007 16:17

Używałam tego programu i jest godny polecenia, mnóstwo przydatnych funkcji za niewielką cenę, polecam.

  #4 03.06.2007 14:57

a ja mam darmowy program do faktur, wersja darmowa (podstawowa)

  #3 27.04.2007 20:24

Bardzo fajny program!!! Polecam!!!

  #2 14.03.2006 12:32

Bardzo prosty w obsłudze program. Wystawienie faktury jest przyjemnością. Nie trzeba zastanawiać sie w jaki sposób ją wystawić. Szkoda tylko że nie wszystkie opcje są dostępne w darmowej wersji.