MSI uczy składać komputer — w sumie wystarczy śrubokręt, no i bikini

MSI uczy składać komputer — w sumie wystarczy śrubokręt, no i bikini

08.07.2013 16:11, aktualizacja: 08.07.2013 18:40

Rodzice szukający dla swych pociech pierwszego zestawu komputerowego zazwyczaj po prostu kupują gotową konfigurację, nie zaprzątając sobie głowy rozglądaniem się za tańszymi i może nawet lepszymi jego składowymi na własna rękę. To głównie gracze znani są z tego, że wolą poczytać o kartach graficznych, płytach głównych, procesorach, zasilaczach czy dyskach twardych i porozglądać się w sieci, aby za zaoszczędzone pieniądze złożyć samemu komputer marzeń. Trzeba jednak wiedzieć, jak to zrobić. Firma MSI w ramach promocji podzespołów przekonuje, iż z jej produktami poradzi sobie każda seks-bomba w bikini — byle tylko sztywno trzymała śrubokręt.

Komputer MSI na bazie Z87-GD65 składa się jak z klocków LEGO, trzeba jedynie poczuć gorący powiew zabawy. Ktoś jeszcze przezornie łapie się kaloryfera zanim dotknie jakiejś elektroniki? Niepotrzebnie. Nowoczesna płyta główna to przecież kawał bardzo ładnie prezentującego się, wytrzymałego plastiku, procesorem można pomachać sobie niczym paczką prezerwatyw, a pamięć RAM wymacać namiętnie po stykach. Co też z tego, że w internetowym samouczku wideo brakuje podłączania połowy potrzebnych kabli, zaś pastę termiczną niedbale rozsmarowano (poza kadrem) przed dokręceniem wielkiego zestawu chłodzącego — wystarczy doinstalować system i ma działać. Najlepiej z pamięci USB chyba, bo napęd optyczny to najwidoczniej także przeżytek w naszych ciekawych czasach i na co on szanującemu się graczowi? Cyfrowa dystrybucja to przyszłość, więc płytki precz, a MSI dumnie na pierś!

Po raz kolejny okazuje się, że ładny biust nadaje się do sprzedaży wszystkiego (no, prawie), ale chyba trzeba wcześniej mimo wszystko wiedzieć, do kogo chce się z przekazem dotrzeć — gracze entuzjaści w komentarzach do materiału wyraźnie dają do zrozumienia, że MSI się nie zna. Co ciekawe jednak, liczą na takie filmiki w wersji 18+…

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)