iOSDomProgramy kulinarneMSN Food & Drink
MSN Food & Drink ikona

MSN Food & Drink1.2.58

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kolejna aplikacja od Microsoftu z rodziny MSN. Kuchnia jak sama nazwa wskazuje pomoże nam w przyrządzeniu pysznych dań, ale nie tylko.

Kuchnia oferuje spory zbiór przepisów oparty na kilku popularnych wydawnictwach. Podzielono je według stopnia trudności, reprezentowanej kuchni, rodzaju czy też czasu potrzebnego na przygotowanie. Dzięki temu w łatwy sposób dobierzemy przepis do naszych umiejętności, czasu, preferencji czy też dostępnych składników.

Dodatkową zakładkę stanowią Wina. Poza opiniami ekspertów oraz ocenami użytkowników, możemy zapoznać się z bardziej szczegółowymi informacjami, takimi jak np. najlepsza data do spożycia konkretnego gatunku wina. Kolejnym drobnym dodatkiem jest łatwo dostępna lista zakupów.

Kuchnia pod iOS synchronizuje swoje dane z wersją dla systemów Windows 8, Android, Windows Phone i serwisem MSN. Dzięki czemu przygotowywanie list jest znacznie prostsze. Jedyne czego Kuchni brakuje, to bardziej rozbudowanych opisów (w tym zdjęć) oraz opcji znanej z wersji na PC, czyli przewracania stron bez dotykania ekranu

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań57
Data aktualizacji29 lip 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
MSN Food & Drink ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)