bDXJyibp
MSN Kuchnia — przepisy ikona

MSN Kuchnia — przepisy1.2.0

Strona głównaAndroidDomProgramy kulinarneMSN Kuchnia — przepisy
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kolejna aplikacja od Microsoftu z rodziny MSN. Kuchnia jak sama nazwa wskazuje pomoże nam w przyrządzeniu pysznych dań, ale nie tylko.

bDXJyibr

Kuchnia oferuje spory zbiór przepisów oparty na kilku popularnych wydawnictwach. Podzielono je według stopnia trudności, reprezentowanej kuchni, rodzaju czy też czasu potrzebnego na przygotowanie. Dzięki temu w łatwy sposób dobierzemy przepis do naszych umiejętności, czasu, preferencji czy też dostępnych składników.

Dodatkową zakładkę stanowią Wina. Poza opiniami ekspertów oraz ocenami użytkowników, możemy zapoznać się z bardziej szczegółowymi informacjami, takimi jak np. najlepsza data do spożycia konkretnego gatunku wina. Kolejnym drobnym dodatkiem jest łatwo dostępna lista zakupów.

Kuchnia pod Androida synchronizuje swoje dane z wersją dla systemów Windows 8, iOS, Windows Phone i serwisem MSN. Dzięki czemu przygotowywanie list jest znacznie prostsze. Jedyne czego Kuchni brakuje, to bardziej rozbudowanych opisów (w tym zdjęć) oraz opcji znanej z wersji na PC, czyli przewracania stron bez dotykania ekranu

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań443
Data aktualizacji2 lip 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
MSN Kuchnia — przepisy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXJyibW
bDXJyicn