MultiCommander 3 z ponad 360 poprawkami

MultiCommander 3 z ponad 360 poprawkami

Kuba Pawlak
01.03.2013 13:05

W naszym portalu kategoria menedżery plików zdominowana jest przez aplikację Total Commander. Nie oznacza to jednak, że na rynku nie ma darmowych i równie dobrych odpowiedników. Dzisiaj swoją premierę ma nowa wersja aplikacji MultiCommander 3, która z pewnością zasługuje na większą uwagę.

Program stanowi idealną alternatywę dla wbudowanego Eksploratora Windows. Charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością i dodatkowymi narzędziami do wykonywania wielu innych czynności na komputerze – obsługa serwerów FTP, zarządzanie archiwami (ZIP, RAR, 7Z, TAR), obliczanie i porównywanie sum kontrolnych czy przeglądanie plików o dowolnych rozmiarach (ASCII, Unicode, UTF-8). Interfejs programu składa się z dwóch identycznych paneli, za pomocą których możemy zarządzać danymi na komputerze. Oprócz tego znajdziemy w nim wygodny i przydatny pasek narzędzi do zarządzania różnymi plikami oraz do błyskawicznego przełączania się pomiędzy partycjami oraz nośnikami danych. Multi Commander oferuje również szybki dostęp do najważniejszych funkcji takich jak: kopiowanie, przenoszenie i usuwanie danych, filtrowanie listy (według typów plików), wyszukiwanie duplikatów czy automatyczne zaznaczanie/odznaczanie wszystkich plików i folderów.

Obraz

Jakie zmiany wprowadzono w trzeciej wersji MultiCommandera? Autor informuje o ponad 360 modyfikacjach, które w większości dotyczą rdzenia programu. Zmiany mają zapewnić możliwość wprowadzania nowych funkcjonalności w kolejnych odsłonach menadżera plików. Ponadto w wersji 3.0.0.1360 udoskonalono system skryptowania menadżera, przeniesiono wbudowane ikony do zewnętrznego pliku DLL, poprawiono system dodawania lokalizacji do ulubionych oraz dodano wsparcie dla bardzo długich ścieżek plików. Wszystkich zainteresowanych szczegółową listą zmian odsyłamy do strony producenta.

Najnowszą wersję darmowego programu Multi Commander 3.0.0.1360 można pobrać z naszego serwisu w dziale Programy → Narzędzia → Menadżery plików.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)